Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi a frász? :O (bővebben lent)

Ez mi a frász? :O (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos az van hogy volt 2 éve egy fityma szűkületem, de csodák módjára nem kellet műteni mert kitartóan próbálkoztam és végül elmúlt szóval azzal nincs gond csak előzményként írtam le. A probléma az hogy mióta elmúlt a szűkület, a fitymám szélén pöttyök jelentek meg, amik nem jönnek le sehogy sem. Mindennap többször mosom a brét szóval higiénia kizárva. Rohadt kellemetlen pedig "akciózni" akarok majd, de így frászt kapnak a lányok:S Linkelek 1 képet hogy lássátok. Remélem tudja valaki mi ez és tud segíteni, kell-e rá valami. Amúgy olvastam itt több helyen hogy csak mirigy meg minden de én már nem tudom... Nemi betegség is kizárva mert érintetlen vagyok! Szóval nem tudom mi ez. Köszi előre is!


[link]



2012. ápr. 16. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
óh!!!ez teljesen általános dolog,nagyon sok férfinek van,Kamasz korba gyakori,börgyógyászhoz kell fordulni,Lézerrel teljesen jól elmúlik,örökre,Van várólista a lézeres beavatkozásra(mert sok férfinak van ilyen baja) nem fájdalmas dolog!
2012. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali!



Pontosítanék.

El nem múlik, de lézerrel leszed7ő. Aztán van akinek vixxanő, van akinek nem, embere válogatja. Ezek am. szimpla PPP-k,... azaz Pénisz PapulaPöttyök. Teljesen ártalmatlanok, ezt a hölgyeknek illene tudniuk, ha pedig nem, akkor némi felhomályosítással sikert ér7sz, ha egészséges önbizalommal rendelkezel.


Egyvmit ne csinálj meg,...: KINYOMNI NE!!!

De Lidokain után kisollóval, köröm- ill. bőrvágó ollóval, kisszikével se vagdosd le, mert több kárt csinálsz vele mint haxnot, ráadásul fertőzés- és vérzésveszélyes!



** ** **

Am. a kifejtésedben több dolog nem világos, furán fogalmazol.


"de csodák módjára nem kellet műteni mert kitartóan próbálkoztam"

_ MIVEL? HOGYAN? (csodák-csodájára, kelletT, műtTeni)


"Mindennap többször mosom a brét szóval higiénia kizárva."

_ Vagyis higiéniátlanság??? S:-s


"Amúgy olvastam itt több helyen hogy csak mirigy meg minden de én már nem tudom..."

_ MI minden? És akkor mit nem tudsz?


"Nemi betegség is kizárva mert érintetlen vagyok!"

_ ???

_ Csajok sem érnek/nyúlnak hozzád? Senki sem?? S:-s



Mielőtt azt gnád, hogy most kötözködni próbálnék veled, szó sincs ilyenről, de ez a valódi értelme annak, amit írsz! :-o

_ Megkérdez7M, hány éves vagy?

_ Mióta vannak PPP-id?

_ Fitymaszűkületedet hogyan oldottad meg, és milyen súlyos volt?



Üdv: EE

2012. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! EE: Tudok helyesen írni csak siettem! Másrészt a szűkület úgy múlt el hogy fokozatosan húztam le a bőrt és így jó lett(talán nem volt durva szűkület). Másrészt rosszul fogalmaztam, tudom de késő volt sajnálom:S Mindig mosom, a nők pedig szexuálisan nem értek még hozzám:S Amúgy 17 éves vagyok nos azt hiszem ennyi a válaszom:)
2012. ápr. 17. 15:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és a PPP-k 2-3 éve vannak jelen:S
2012. ápr. 17. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!