Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ferjemnek 3 eve balesete...

Ferjemnek 3 eve balesete volt. Ket helyen eltort a csigolyaja. Azota nem volt orgazmusa. Hallott mar valaki hasonlot?

Figyelt kérdés
eloszor derektol lefele teljesen bena volt,ma mar segitseggel par lepest tud menni.erekcioja van ,azzal semmi gond,de orgazmusa sehogy sem.szeretjuk egymast mellette maradok orokre,de szeretnenk gyereket.van valakinek valami otlete,alternativ gyogymod,orvossag,teak..stb..az orvosok azt mondtak,mert persze mindenhol voltunk,hogy oruljunk hogy el,majd rendbejon..na,de meddig varjunk..harom ev elmult.37 evesek vagyunk...aki tud kerem segitsen..hulye megalazo valaszok nem erdekelnek,nem kivanom senkinek amin atment!

2012. ápr. 18. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Esetleg a mesterséges megtermékenyítésre nem gondoltatok már? A heréből tudnának venni spermiumot. Akkor jöhetne rögtön a baba. A 37 év miatt már nem kellene sokat várni szerintem a baba egészsége miatt.


Amúgy meg nem szabad feladni, hátha valaki tud ajánlani valamilyen csodaszert!

2012. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de,gondoltunk,meg egy evet varunk..es koszonom en is valami csodaszerben bizok..csak hat kellemetlen,hogy amig nekem minden alkalommal van orgazmusom,neki soha..nem is ertem hogy nem robban fel!szegeny biztos nagyon rossz lehet neki,o pedig csak azt mondja ne sajnaljam o orul az en oromomnek..ami szep,de lassuk be nem eleg.
2012. ápr. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!