Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok néha mások...

Miért nem tudok néha mások előtt hugyozni?

Figyelt kérdés

WCben persze :D

Nem mindig, de néha hiába kell nagyon pisálni, ha más is van ott nem megy (mondjuk 10ből 1x).

Nem vagyok gátlásos, ezért nem értem.

Fülke foglalt sokszor.



2012. ápr. 22. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így pl én. Semmi baj ezzel.
2012. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudat alatt mégis gátlásos vagy. Néha előfordul ez velem is. Ki lehet bírni. :D
2012. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De baj amikor iszonyatosan kell és nem megy.

Tudom h pszihológia, de mégse érdekel ha vannak mások v ha a faszomat nézik... de vizelet az nem jön.

Azért se értem mert általába nem zavar, van viszont h nem is látnak csak a közelbe vannak és nem megy.

2012. ápr. 22. 22:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap pl vagy 20x voltam hugyozni (Sok sör), 1ik alkalommal viszont vagy 5 percig álltam a piszoár mögött mire jött vmi :D
2012. ápr. 22. 22:57
 5/8 anonim válasza:
Uhh, pont ilyennel küszködök, egyszerűen nem tudok a suliban elmenni vizelni egy jót, pedig van mikor órákon keresztól tartogatom :S nagyon rossz, és idegesít, hogy pont mikor kell, nem megy :( Van mikor haza kell vigyem, és az azért is baj, mert kb 1 óra a haza út, és van mikor már csak épphogy... :\\ persze sajnos már annyira megszoktam, hogy ha kell is, inkább meg se próbálom...viszont sokszor van, hogy teljesen üres wc-ben sikerül, de akkor olyan jó, hogy elkap a nevetés :D Hát nem tudom, én se érzem magam gátlásosnak...annyira legalábbis nem, csak borzasztó kellemetlen, hogy beállsz, és már mehetek is ki, aztán 1-2 percre rá ugyan csak ott tartok :\\
2012. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen másokkal is van,eleve a vízelés az magánügy,intim dolog lenne,ezért nem értem azokat sem akik elkezdik a másik farkát bámulni,ott belóg a léc azt hiszem.De a csajoknál is van ilyen,sok barátnőm,mint haver van és ők is mondtál,ha valaki a wc-ben telefonál,ott dumálják meg idegenek a dolgaikat akkor nem tudnak pisilini,pedig nem is a másik előtt kell ezt elvégezniük,de ha van valami alap zaj,pl valaki megnyitotta a csapot,esetleg lehúzta a wc-t ami hangos akkor tudja rendesen kiereszteni,mert nem tud hangosan pisilni és nem akarja hogy más hallja hogyan csobog,meg mivel hallkan próbál pisilni ezért szinte alíg tudja magából a végén kipréselni a vízeletet.Szóval a fiúknál,lányoknál is van ilyen gond.
2012. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Paruresis válasza:
Lehet, hogy Paruresis van a dologban, bár, ha 10-ből 1 alkalommal nem megy, akkor az annyira nem nagy gond. Van, akinek 10-ből 10 alkalommal nem sikerül, ott már nagy valószínűséggel Paruresis-ről beszélünk, vagyis piszoár fóbiáról, ami egy létező betegség, csak itthon még kevesen ismerik, pedig egyes felmérések szerint több millió embert érint a világon. Sok országban már külön weboldalak foglalkoznak a témával. Én több, mint 14 éve szenvedek ebben, amely teljesen kihat az életemre, nem könnyű vele együtt élni.
2014. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Üdv a klubban. Én néha úgyse tudok ha bemegyek a fülkébe ahol ugye csak egyedül vagyok és közbe bejön vki. Piszoárfóbia (pedig nagyon félelmetes) és faroknézés félelem is fullra kizárva.

Végigfutottam pár kérdést de 0 értelmes hozzászólás.. A találgatásokra meg a ténymegállapításra a kérdező emberek is képesek...

2014. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!