Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok mások előtt...

Miért nem tudok mások előtt vizelni?

Figyelt kérdés
nemtudom miért lehet, pl ha piszoárba vizelnék, és mellém áll vki (még ha nem is közvetlenül), biztos, hogy nem tudok... Lehet erre valami megoldás?
2010. dec. 6. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás az idő! Majd 30-35 éves korod után már nem fog érdekelni ki látja a farkadat!


Én is ilyen voltam...

2010. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nem tudom de nekem is ez a bajom és érted bentvagyok a wc-n bejöek osztály társaim vagy haverjaim és csak állok a piszoárnál de nem tudok hugyozni és ez nagyon gázos helyztekbe hozott már nem egyszer .

de szoktam probálkozni hogy nem figyelek oda csak becsukom a szemem és elazítom magam vagy közbe lkezdek dumálni aki bent van ilyesmit probálj meg te is

16/F

2010. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom de ez nem fizikai hanem pszichológiai probléma ez egy berögződés ami ha szégyellős vagy előjöhet :S de elmúlhat ha próbálod kontrollálni

16f

2010. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokaknál van ilyen,nálam csak ha érzem,hogy bámulni akar,méregetni valaki,szóval ritka,kisebb koromba volt inkább ilyen,meg van a piszoárnál ilyen kis elválasztófal is és már azért nem zavar,mert azért ha úgy áll az ember,akkor nem látni szinte semmit.Taktikázni lehet,meg a rendes Wc használni.Nem egyedi eset.Kinövöd,de persze nem mindegy hogy ki áll oda,valami vadidegen,meg milyen a szitú.
2010. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne legyél enyire szégyelős vagykcisi a farkad azert nem

? am meg többször együt menjetek vizelni mint a csjok ,

és belejöösz

2010. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a csajok nem egymás előtt vízelnek,van pár barátnőm mint haver és hidd el gátlásosabbak mint mi,ott nincs egymás előtti vetkőzés úszodába,csak pár kivélt van baráti körükben akik előtt megtennék.menj a budiba és akkor ott vízelj
2010. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is van nem egy barátnőm és ők nem szégyeslősők

de am személyiségfüggő de önbizalommla kilephet nőni:D

pl szalag avaton siman vetköztünk egymás előt lányok pasik nem is osztáyktarsak csak

2010. dec. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!