Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiasságom körül még...

A férfiasságom körül még eddig nem borotváltam a szőrt. Már elég nagy. Hogy kezdjek neki? mivel? Pontosan mit tegyek?

Figyelt kérdés
további gond hogy a végbélnyilásom is szőrős.azt hogy szörtelenítsem?

2012. ápr. 23. 01:04
 1/8 Snapette ***** válasza:
Miért akarod szőrteleníteni???
2012. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vágd le ollóval először a nagyját, és egy darabig szokd, mert az első időkben égni és viszketni fog. Ha ezt már megszoktad, akkor jöhet a maradékra a borotva. Ez az elején egy darabig utána szintén kellemetlen lesz, de néhány alkalommal később már semmit nem fog szúrni és égni a bőröd.
2012. ápr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kend be egy kis borotvahabbal és kezdd el borotválni, én is így csináltam... egyszer csak gondoltam egyet és leborotváltam a zacskót a környékét meg a lyukamat xDD
2012. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell leborotválni teljesen,már rég nem divat,és akik már nem tinilányok azoknak a csupasz péniszről nem férfi fog eszébe jutni.


Ha túl dús és zavar,vágd ollóval rövidre,valami fazont vágj neki,eleve ha borotválod másnap már nő is ki a szőr és még dúsabb lesz idővel és a szőrzeted vastagodik,sőtétedhet is a szőrőd színe.

2012. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

erősen ajánlom eme eszközt :

[link]

2012. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért akarom levágni mert a barátnőm megkért rá.
2012. ápr. 24. 11:02
 7/8 anonim válasza:

Zavarja, hogy nem nézel ki melegnek??? (a randábbikat nem engedte)

Dobd az örömlányt (itt se), addig amíg nem a feleséged!

2012. ápr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd rövidebbre előszőr ollóval,jó rövidre,aztán ha mindenképp csupasz csiga akarsz lenni,akkor utána kezd csak el borotválni,végbélnél is lehet,de óvatosan,ne hogy valaki megzaravjon és megvágod magad.Valami szappannak kend be a szőrős felületet és úgy borotváld úgy könnyebb.De másnap már mondom nő is ki a szőr.+ vannak szőrtelenítő krémek is.
2012. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!