Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz mérete mitől függ?...

A pénisz mérete mitől függ? Pl genetika?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés, de engem érdekel. Arra lennék kiváncsi hogy mitől függ a mérete, az hogy kinek mekkorára nő? Genetika, "örökölés"?. Pl ha a apámnak, meg a rokonoknak nagyobb van, akkor valszeg nekem is az lesz?


(Nem vagyok megelégedve a méretemmel, 14 centi körül van.)

Nem mintha direkt néztem volna, de már láttam a családban pár férfiét, pl apámét amikor öltözött és mentem be a szobába, akaratlanul is pont "oda néztem", és az övé nagy volt. + a közeli hozzátartozómét is láttam amikor fürdőben voltunk és kint öltözött át, az se volt kicsi)


Már 17 éves elmúltam, (fél év múlva 18) , szerintetek még nőhet? Legalább 3 max 4 centivel lehetne nagyobb. :/


2012. ápr. 24. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

genetika!!

18 éves embernek már nem nő tovább,de apádnak merev állapotban lehet,hogy nem nagyobb a tiédnél,mert a lankadt méret az csalóka!!

2012. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Genetika
2012. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Továbbá függ a globális felmelegedéstől és az 51es körzetben észlelt ufók fogmosási technikájuktól.
2015. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!