Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe parafimózisom van? Erre...

Enyhe parafimózisom van? Erre létezik valamilyen kíméletes kezelés?

Figyelt kérdés
Lankadt,vagy félig merev állapotban könnyedén visszatolható a fitymám a makkra,ha merev,akkor sem lehetetlen,viszont ilyenkor már egy enyhe nyomással és egy határozott mozdulattal szoktam visszatolni.Egyébként ilyenkor mikor úgymond megreked a fitymám a makk mögött,nem fáj,nem duzzad be a makk,csak annyi problémám van vele,hogy szex közben nem mozog szabadon a fityma a makkon.Bár csak tudnám milyen érzés az... Létezik olyan kezelés hogy a szűk részbe(gyűrűbe)valamilyen bemetszés? A fitymám elülső része szerintem elég tág,viszont kb 1cm-el beljebb van egy szűkebb rész(gyűrű) Semmiképp nem akarok körülmetélést!Akkor inkább így hagyom.Előre is köszönöm a választ/válaszokat.

2012. ápr. 24. 02:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!

˙


A parafimotikus fitymánál a gyűrű az átlagnál sokkal rugalmatlanabb, normál esetben fáj is. Ha nem fáj, nem duzzad be, az NEM parafimózis, csupán szimpla fitymaszűkület.


Én már láttam, vizsgáltam, ráadásul helyretettem parafimózist, amiről részletesebben az alábbi topikban írok:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


HA VALÓDI PARAFIMÓZISOD LENNE, AZ ÍGY NÉZNE KI:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

˙


*** *** ***

A kérdésedre válaszolva pedig létezik a beszűkült bőrgyűrűbe egy ún. keresztirányú bemetszés is, de sok orvos csúnyának tartja, bizonyos TKM-párti (Teljes KörülMetélés-párti) orvosok között vannak olyanok is, hogy SZÁNDÉKOSAN elcseszik a betegnek a bemetszését, így neki az a probléma NEM GYÓGYUL MEG, hanem valóban randa lesz és újból kiújul, emiatt már csak kényszerből is vissza fog menni az orvoshoz körülmetélésre. Nem is oly rég egy 15 éves erdélyi srác életét tette tönkre egy budapesti kontár,... ő:

>> [link]


A srácnak pedig az esete részletesen ITT:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

(Azóta sem szebb neki,... legutóbb megint feldagadt.)


Megfelelő orvosválasztással mindez kivéd7ő lett volna, ha a kissrác is nem dől be ennek a f...sznak, s inkább másik orvost választ, nem egy olyat, aki vonakodik elvégezni rajta egy 10 perces, normál esetben szövődménymentesen és szépen gyógyuló kisműtétet TKM helyett!

˙


Szóval megold6ó a te problémád, de akkor alaposan körül kell nézni, hogy olyan orvost válassz, aki számodra is megbíz6ónak tűnik és hozzásegít a terveidhez, nem pedig lebeszél róla, s így-úgy károgva befolyásol, mint "petrik-kontár"! További megoldások ITT:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

˙


Bármi kérdésed van, tedd fel bátran, akár itt, akár >>priviben, és FEL A FEJJEL! ;-)



Üdv: EE

2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves EE!

Nagyon Szépen Köszönöm a választ,hálás vagyok!Olvasgatom a hozzászólásaidat ugyanebben a témában,és nagyon sokat segítesz!

A képek alapján,amit belinkeltél egy másik kérdéshez a parafimózisról,kicsit meg nyugodtam,mert nekem azért nem olyan durva az eset hogy így meg dagad:O Ráadásul a képeken nem is a makk van megdagadva,hanem a makk mögött gyűrű alakban van meg dagadva talán a fityma az.De lehet hogy hülyeséget írok.

Persze ha lessz kérdésem csakis hozzád fordulok:)

Köszönöm még1x

Üdvözlettel!

2012. ápr. 27. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Próbálok haxnosan, nem pedig kontármódra segíteni. :-)

Am. meg nem mondtál hülyeséget, mert parafimóziskor valóban a fityma belső lemezének kizáródását okozza a szűkület, igaz a makk is feldagad rendesen, ez még jobban feszíti a kizáródott fitymát. Éppen ezért MIHAMARABB VIXXA KELL NYOMNI A MAKKOT A FITYMÁBA, mert a kizáródott fityma és akár a makk is nekrotizálód6, elhal6 már 5-6 órával a kizáródás bekövetkezése után.


De a leírásod alapján nem hinném, hogy erről lenne szó az esetedben, bár ezt látatlanul, vizsgálat hiányában felelőtlenség lenne kijelenteni.


Ha úgy érzed, zavar, metszesd be, de ne olyannál, aki azzal ijeszteget, h. csúnya lex, vagy körülmetélésre bíztat! Az ilyenek nem végeznek megbíz6ó, jó munkát, vixont könnyen kihoz6ják úgy a műtétet, hogy a problémád ne oldódjon meg, ill. kiújuljon, ahogy azt megcsinálta petrik-kontár is szegény 15 éves kölyöknél, aki meg nagy naívan hitt neki! >>:-(


Ha bizonytalan vagy, ill. döntési segítség kell, esetleg kérdésed van, >>privizz nyugodtan! :-)


Üdv: EE

2012. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!