Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj a bal herém? Mit...

Mitől fáj a bal herém? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múltkor sokat futottam tesin,akkor fájt,később csak enyhébben néha-néha.Most megint futottunk és minden mozdulatnál nagyon fáj a bal herém és,mintha kisebb lenne,de nem biztos.Mit tegyek?Csak meghúztam?

2012. ápr. 24. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet heresérv, dokit javaslok.
2012. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokféle oka lehet,ha érdekel irj privátot (nincs kedvem itt herékről irsogálni és töled megkérdezni mikor miért hogy és hol fáj)
2012. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wolfie75 ***** válasza:
Tini koromban nekem is érzékenyebb volt a bal, gyakran fájt. Anyum elvitt urológushoz, aki annyit mondott, hogy ez ebben a korban - a szervezetben végbemenő változások miatt - előfordulhat, nem kell megijedni tőle. El is múlt nem sokkal utána.
2012. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Wolfie75 válasza:


Tini koromban nekem is érzékenyebb volt a bal, gyakran fájt. Anyum elvitt urológushoz, aki annyit mondott, hogy ez ebben a korban - a szervezetben végbemenő változások miatt - előfordulhat, nem kell megijedni tőle."


Ugyanígy voltam én is. Nem foglalkoztam vele. 34 évesen hererákom lett...

2012. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Undergr80 válasza:

minél előbb urológushoz húzz el....

én is így kezdtem...kicsit fáj,kicsit érzékeny....majd kicsi csomó(nagyobbnak tűnt tőle a balos)...azt kiderült hogy mellékhere daganatom van,ami átterjedt már mindenhova....épp megmaradtam...igaz műtét,kemo stb...

pár héttel később megyek már komolyabb áttétek lettek volna azt akkor game over. Ennek lassan 10éve tehát mondhatom hogy meggyógyultam(akkor 22 voltam)...de ez a szerencsének,és a jó orvosaimnak köszönhető. Egy 10 perces vizsgálattal meg nem vesztesz semmit...mindenképp kérj ultrahangos vizsgálatot,hibáa küldene el a doki hogy majd elmúlik...

Ezen kívül lehet vízsérv,(hirdokehle) stbstb....

De ha fáj az mindig gyanús...lehet egy kisebb bakteriális gyulladás,de ha nincs kezelve akkor abból is lehetnek degenerált sejtek előbb utóbb...azaz daganat.. ne szégyelld,inkább előbb derüljön ki ha gond van,ha meg nincs megnyugszol....

2012. ápr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!