Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek a szőrzettel?

Mit tegyek a szőrzettel?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdett nőni a szőr a péniszem körül rettentő zavaró tud lenni. Állandóan viszket és muszáj megvakarnom különben csak még jobban viszket. Azt hittem azért van, mert nagyon megnőtt, de ma levágtam ollóval és most mindenütt 1 cm-s a szőrzet, de csak még rosszabb, már nem csak viszket de szúr is. Valaki adna tanácsot, hogy mit tegyek? Leborotválni nem szeretném, mert félek, hogy belevágnék a bőrbe, meg amúgy sincs még borotvám. Jó lenne, ha minél hamarabb adnátok válaszokat, mert rettentő rossz.

#egészség #kamaszkor #pénisz körüli szőrzet
2012. ápr. 24. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem semmiben sem zavar. Amikor fürdök akkor azt megmosom, akár a hajamat. Vágni még sosem vágtam. Szal mosni is, nem csak vakarni.
2012. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagd le nullasgeppel vagy gyanta esetleg szortelenito krem
2012. ápr. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz.
2012. ápr. 25. 05:38
 4/5 anonim válasza:
more egy eldobhato borotvával levágod, aztán kicsit érzékeny, első pár alkalomnál aztán hozzászoksz oszt semmi bajod.. egyszer igyis ugyis elkell kezdeni a borotvákozást odalent ....
2012. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna ha teljesen nem vágod le nem valami férfias látvány,mert azonnal el is kezd kinőni és még jobban viszekt,meg kell szokni és utána már nem lesz zavaró.Jobb lett volna ha csak rövidre,fazonrá vágtad volna,hisz férfiasabb is,meg igen gyorsan nő elve a szőrzet.
2012. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!