Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok és péniszem...

14 éves fiú vagyok és péniszem mérete az átlag alatt van. Mindig irják hogy még nőhet. De van olyan akinek tényleg nőtt is? Akkori és a mostani méretet kérek.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi az az átlag alatti? Nekem 14 évesen 13cm körül lehetett, a végleges mérete 16cm lett.
2012. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen olyan 14 lehetett kb..de nem mértem akkor mert inkább a barátaimmal logtam mint a farkam méretével foglalkozni..16 évesen mértem elöször,most 17 cm kb.
2012. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. ès 17 éves vagyok most
2012. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen még nem méregettem, talán 18 voltam mikor először megmértem, akkor már a végleges méret volt.
2012. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
tinédzser koromban megegyezett a farok méretem az életkorommal, most 22 vok, 17,5-ös dákóval, le lehet vonni a következtetést...
2012. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem 14 éves koromban is 12 cm volt most is akkora, nemtudom hogy ez egyénfüggő-e, de nekem nem nőlt tovább csak vastagodott
2012. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mekkora a tied?
2012. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is tudnunk kellene hogy milyen magas,fejlettségű vagy mikor kedztél serdülni,szőrősődni és mekkora az a kicsi állva és nyugalmi állapotban majd leírom mért is.


Előszőr is van húspénisz a legtöbb férfinak ilyen van,ez azt jelenti hogy nyugalmi állapotban is viszonylag nagy a pénisz,állva viszont pár cm-t nő,tehát pl nyugalmi állapotban 12-15 cm is lehet,vagy nagyobb és + 3-5 cm-t nő ha feláll.

Aztán van a húspénisz ami igen kicsi nyugalmi állapotban 3-7 cm és ha áll sokszorosára nő,15-17 cm is lesz..Ez ritkább eset.


Aztán mivel későnérőség is és nem tudjuk,hogy 14 évesen milyen fejlettségű vagy fennállhat ez a helyzet is,mert van aki 14 évesen még alacsony,kisebb mint a kortársai,még csak nem rég kezdett szőrősődni,vagy nem is szőrősődik azoknál előfordulhat hogy még kicsi a péniszük.


Tehát lehetsz későnérő is ,de lehet akár húspéniszed is akár és 3. variáció is van még.


Ez azt jelenti hogy vannak fiúk akiknek 13-14 évesen még elég kicsi péniszük van,kisfiú külsejűek de amúgy meg nem alacsonyak,rendes időben szőrősődtek(12-13 évesen,spermájuk is van már)csak a péniszük kicsi még és 1-2 év alatt lényeges fejlődésen mennek keresztül minden téren,megférfiasodnak.


De eleve 13-14 évesen szoktak lényegesen nőni a fiúk,ekkora utolérik magasságra a lányokat,az édesanyjukat vagy még magasabbak is lesznek náluk,ekkor szokott a péniszük nőni a magasságukkal együtt,aztán meg 15-17 éves korukra kezdik a felnőttkori magasságuk elérni és ekkor van még egy nagy növekedési szakasz és ekkor nő a péniszük nagyot.


De 14 évesen állva 11-14 cm-t szoktak írni.Az átlagos férfi pénisz,tehát férfi fejlettsé,magasságról beszélünk itt 13-17 cm körül van és még messze vagy a férfiaktól.


Szóval még bármi lehet,még nőhet bőven a péniszed.

2012. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én korán érő vagyok, tehát hamar szőrösödtem 14 éves koromba volt már spermám is. Az életkorommal egyenes arányos a farkam mérete. Az előzőm szóló szavaihoz, én a ritkább esetbe tartozom.. nyugalmi állapotba kis vékony pucám van :DD (ami egy kis gátlással párosul) merev állapotba megszorzodik :D Nem tul látványosan de nőni fog. :)
2012. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Daenor!


Rád a későnérőség amiről már korábbi hozzászólásomban írtam semmiképp sem igaz,hisz amiket írtál,hogy már 17 éves vagy és a méreted sem kicsi,ezek nem utalnak későnérőségre.A legtöbb férfi,korodbeli srác eleve kisebbnek látja a szerszámát mint amekkora valójában,neked szégyenkezni valód egyáltalán nincs.


De mint írtam a későnérőséggel/ez a fogalom 12-15,ritka esetben 16 évesekre érvényes a legtöbb esetben,mert azért egy 16 éves már a felnőttkori magasságát,fejlettségét kezdi elérni,már nem annyira kisfiús külsejű,megjelenéső,vagy fejlettségű,hacsak nem Justin fejlettlen Bieber vagy,mert az gázos gyerek,én azt hittem hogy egy 13 éves kiskölyök/ az alacsony növéssel főleg kamasz, serdülő korban(12-15 évesen is alacsonyabb mondjuk akár fél,3/4 fejjel a kortársainál)függ össze sokszor,és még azzal hogy akik sokkal kisebbek van hogy külsőleg is jóval fiatalabbnak néznek ki a koruknál és a biológiai érésük később indult be.


Tehát nem minden alacsony növésű kamasz későnérő,hanem azok akiknek a biológia érés,szőrősődés(pl. kb 12-13 éves kor az átlag és mondjuk helyette 13,5-15 éves korban kezd csak szőrősődni),sperma(12 éves korban is akár már termelődhet,bár ez ritkább 13-14 év az átlag és 15-16 éves már az illető mikor elkezd a szervezete spermát termelni) tehát pár évvel később kezdődik a fejlődés a szervezetébe.Tehát ha valaki kis növésű de teljesen normális ütemben fejlődik akkor nem későérő.Alacsony növésűek kamaszok,serdülők esetén akkor van (ha nem vérpéniszről beszélünk)elég kis péniszük ha későnérők,ha alacsony de normális ütemben fejlődik akkor a pénisz növekedése is normál ütemben fejlődik.


De úgy értettem hogy 13-14 éves korban nő a pénisz látványosan,hogy akkor kezd sok fiú megnyúlni igazán magasságra és kezdenek külsőleg is megférfiasodni ezt idézőjelesen értem,szőrős láb,hónaj,mélyebb hang,már nem kisgyerekes,kisfiúsak annyira ekkor nő a pénisz,a 15-17 éves kort meg úgy értettem,hogy ekkora kezdenek felnőttkori magasságuk,fejlettésűket elérni ki előbb,ki utóbb és általban erre a korra a péniszük is végleges mértetét elérni.Ha valaki 15 évesen már 180 cm(eleve magas növésű a családja,apja is és az apját már utolérte magasságra) akkor a pénisze lehet már elérte a végleges hosszát,a legjobb esetben is csak 1-2 cm-t ha nő,de nem valószínű hogy már nőne.Viszont ha magasak szintén a szülei,de vannak esetek hogy valaki csak 17 évesen kezd el nyúlni akkor neki több esélye van arra hogy még nőljön a pénisze hossza.


Szerintem mivel már 17 éves vagy már és amit írtál,bár magasságot nem,vagy azt sem hogy lekörözted,utolérted már az vaterod magasságát nem hinném,hogy tovább nőnél magasságra,vagy pénisz hosszra.De amit írtál azzal abszolult nincs semmi baj,normális méret,csak te látod kisebbnek,erről sokan írtak.Nem vagy későnérő.

2012. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!