Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy william kérdése:

Szerintetek az gáz hogy amikor a barátnőmmel vagyok a péniszem folyamatosan áll?

Figyelt kérdés
minden féle szituációban amikor együtt vagyunk
2012. márc. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, biztos még nem régóta vagytok együtt
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz

nálam is volt/van ilyen...

2012. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, gondolom nagyon vágysz rá!
2012. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát azért az érdekes lehet, még ha csak sétáltok az utcán, vagy ültök a buszon, akkor is? :D
2012. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha vele vagyok, nekem is áll. :)
2012. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én örülnék neki
2012. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nagyobb gáz ha órán áll mint a cövek és épp kihívnak a táblához.

Utcán még elmegy :D Bár nem ajánlatos ha öreg nénik vagy kislányok jönnek veled szembe :D

2012. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer ilyen pasim, komolyan állandóan állt neki, ha a közelében voltam.

Engem egy idő után idegesített. Azt hittem, hogy nem lát mást belőlem, csak valami d.gnivaló dolgot. Először bóknak vettem, tetszett is a dolog, de úgy egy év után már nem vettem igazán ezt a szerelem jelének.

Szóval próbáld meg kiverni vagy valami, ha tudod, hogy találkozni fogtok, de ne lesz szex...

2012. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!

Inkább örülj neki hogy mindenféle segítség nélkül feláll és makk egészséges!

2012. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!