Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek a körülmetél...

Mi a véleményetek a körülmetélésről férfiaknál? Válaszoljon aki csak tud :D

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 20:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
Amennyiben nincsen orvosi oka, ellenzem.
2012. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%

nekem jobban tetszik eredeti állapotában

35/nő

2012. máj. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%

Én a véleményemet itt leírtam róla...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__27..


Te viszont nem írtad még le, hogy mért válaszoljon aki csak tud, ha meg bajban vagy, akkor miért a vigyorgó arc hozzá!? Mert ez a kettő üti egymást...

2012. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
Nem tetszik,de tudtommal sok nőnek nem jön be látványilag se,de ha orvosi oka van és valós ok,tehát szükületnél nincs más megoldás (mert többnyire lenne csak az orvosok nem közlik)akkor oké,akkor ez van és kész.
2012. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
59%
Nekem bejön;) Férfi vagyok s mindig érdekelt milyen lehet így élni... de bizonytalan vagyok, s nem igazán merném bevállalni, ez a gond:( De én mellette vagyok, mivel igazsság szerint egészségesebb is!
2012. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Én ellenzem, mert funkciója van a fitymának és sok negatív beszámolót olvastam! Fitymaszűkület esetén pedig törekedni kell a részleges körülmetélésre!


A körülmetéléssel értékes, speciális erogén szöveteket távolítanak el, a körülmetélt férfiak 100%-a szenved a lecsökkent érzékenység és élvezet miatt.


A makknak a felszíne nem bőr, hanem természetes nedvesítésű nyálkahártya. A fityma nélkül a makk elkezd kiszáradni, durva és érzéketlen lesz.

2012. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
ha muszály csak akkor...
2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Kukori Parancsnok ***** válasza:
54%

Na, leírom én is, kizárólag SAJÁT TAPASZTALATOKRA alapozva tehát LEHET HOGY MÁSNÁL MÁSHOGY VOLT!!

Számomra

-eszméletlen jó döntés volt (orvosi oka volt részben, de igazság szerint talán máshogy is meg lehetett vna oldani, és akár becsapottként is érezhetném magam, de:)

-gyakorlatilag nem kell tisztán tartani

-soha nem büdös, nem gennyes, túrós, akárhogy nevezzétek is

-ugyanúgy ki lehet rázni, számomra az élvezeti szintjében semmi különbség (itt szeretném felhívni a figyelmet h elb.szott műtét esetén ez alakulhat másképp :( igényes orvost kell találni, ennyi a titka)

-eddigi alkalmi kapcsolatokban és azóta a 2. páromnak is mind mind jobban bejöttek esztétikailag- igaz az egyik kissé megrökönyödött szerintem elsőre, de használat után már nem sok magyarázatra szorult :)

-később megyek el szexben, és ugyanannyira élvezem

-egy rakás orvosi és más problémától megkíméltem magam és szerintem is jobban néz ki így


Viszont hogy ne legyen nagyon egyoldalú: Rengeteg orvos nem ért hozzá és tesz rá hogy milyen lesz, azért ez mégis a legbecsesebb szerved, érdemes akár magánnal is csináltatni, mert ha elrontják egy életen át bánhatod.. Érzéketlen makk, nincs elég fityma kiveréshez, kiütések, stb stb.. A másik meg hogy a jól végzett műtét is (szerintem) nagyon fájdalmas, gondolj bele hogy tűt dugnak oda le.. és a teljes felépülés is heteket vesz igénybe! Tehát csak így poénból, divat céljából nem ajánlom, ahhoz azért durva, de ezt mindenkinek a saját megítélésére bízom :)

Ja és most röpladba után kiderült hogy 2 másik haveromnak is ilyen, és most a 4. haverunkat alig tudtuk lebeszélni kb h poénból megcsináltassa.. Amúgy konzervatív srác. Na részemről ennyi :)

2012. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
KP, azt hiszem ismerjük 1mást.
2012. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

Kukori Parancsnok teljesen egyetértek veled.

Én is körülmetélt vagyok. Már felnőttként történt így mindkét állapotról van tapasztalatom. Ugyan ezeket tudnám elmondani mit Kukori Parancsnok. Azt bánom hogy nem korábban történt meg!

2012. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!