Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mz ha körülmetélnek? Ha körül...

Mz ha körülmetélnek? Ha körül vagyok metélve lehetlesz szexelni?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van meg azt mondták ha megcsinálják körül metélnek mert vmi hozzá van tapadva vagy ilyesmi :S félek elég gázos lehet:S
2008. ápr. 20. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell félni a körülmetéléstől, hosszú távon tök egészséges. Sok szülő (főleg Amerikában) körülmetélteti a gyerekét, még akkor is, ha nem is zsidók, pusztán egészségügyi okokból. Természetesen lehet így szexelni. Nekem volt pasim, akit pont fitymaszűkület miatt metéltek körül, nincs semmi különbség.
2008. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
én már láttam olyat,lány vagyok,szexeltünk, is,de gy ideig nem lehet,a műtét után kb egy hónapig,és fáj ha feláll. állítólag jobb tőle a csajoknak(de lehet h csak az övő volt különlegesen jó,de ezt ő mondta h állítólag,és ezért csináltatta meg:) ),meg a férfinak is,meg régen is csinálták ezt eü okokból....ezeket biztos tudod. láttamn már oylat is,akinek csak a fitymafék volt elvágva,az is hasonló volt,nagyon fel se tűnik,de az is jó. viszont,egyzsre egy furát láttam,annak is oylan volt mint Neked,csak nem tudom ő melyik stádiumban volt(orvosilag műtétileg),de biztos hogy enm a végzőben,azaz nem volt még kész,és elég fura volt,mert félig rajta volt a fitymán,és nem lehettt lehúzni végig a makkon a bőrt,és azért tudta élveznia sezxet,de annak amugy is kicsit volt,meg nem is tudom,szerintem az nem túl jó. majd kérdezd meg az orvost miylen lesz utána,de szerintem jó,női szemmel is!
2008. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is jobb úgy:) nekem is olyan barátom van aki körül van metélve. És sokkal egészségesebb, könnyebb tisztán tartani, és kutatások is kimutatták, hogy egyes betegségekhez kisebb az esélye a fiúknak pl aids és rák (ott).
2008. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se felj tole. nekem is a pasim korul metelt es semmi gond nincs a sexualis teljesitokepessegevel. talan annyi h hosszabb ideig birja mint az elozo partnereim de ez lehet mastol is. Egyebkent nem csak amerikaban divat hanem angolszasz orszagokban is. Tehat fel a fejjel!
2008. ápr. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
A férjem is körül van metélve,szintén fitymaszűkület miatt.Igaz 6 éves volt amikor megcsinálják.Hogy most a körülmetélés mennyire játszik közre a szexuális teljesítőképességébe nem tudom,de nem lehet okom panaszra:):):)Neked is könnyebb lesz tisztán tartani.
2008. ápr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan lehet szexelned, ha letelik a lábadozási idő. Gondolj bele, a zsidó babákat 8 naposan metélték körül. Ha utána nem lehetne szexelni, kipusztult volna a zsidó nép.
2008. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én 16 vagyok és így most egyátalán nem tudom tisztán tartani mert nem bujik ki a makk:( ezért örülök neki h jól lehetlesz tisztám tartani majd bepótolom az addigi mosásokat:D
2008. ápr. 21. 19:35
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Ne aggódj!! Érzéstelenítésben csinálják, és nekik ez mindennapos rutin. Neked viszont sokkal jobb lesz. Nem tudom, most nem fáj e amikor áll, de sokaknak igen. Ezért szokták az ilyet kisgyerekkorban (max óvoda utolsó éve) megcsinálni. Lehet kiverni is (bocsi, de szoktak emiatt is aggódni), és a szexben sincs különbség. A műtét után tényleg kicsit kellemetlen, zavarhatja a boxeralsó, érdemesebb alsógatyát hordani, ami nem dörzsöli annyira, mert tartja, nem úgy, mint a boxer.

Sok sikert!!! :o)

2008. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
90%
Egyáltalán nem kell félni a körülmetéléstől.Figyeljj én egy hét mulva leszek 15 és 4 vagy 6 éves koromban metéltek körül fitymaszűkület miatt.Hozzáteszem hogy nagyon örülök neki.Nem egy valakit tudok a közvetlen környezetemben aki körül van metélve...sőt!!!Tisztán tartani is könnyebb és a szexuális életbe is aztmondják, hogy könnyebben elmegy a körülmetélt férfi.Eleinte, kb. egy-két hétig kellemetlen lesz mert akármi ha hozzáér a makkhoz érzékeny és fájni fog, de nekem adtak rá kenőcsöt, és megszünt ez a fájdalom.Na szal, szerintem menny bele, és nem kell félni.Sok sikert! :-)
2009. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Azért nem minden pozitív a körülmetélésnél se.

Engem pl körülmetéltek és rengeteg problémával küzdök, amikkel nem is lehet mit csinálni.


Pl kiszárad a makk, egészen száraz, kérges, hámlik, csúnya foltos, mintha nemibeteg lennék. Az orvosok nem tudnak mit csinálni.


Ezért, ha lehet, akkor krémeket kell használni, esetleg kis bemetszést ejteni, talán részleges metélést, mert nem érdemes kockáztatni, nem véletlenül adta ezt a szervünket (se) a természet.

Ráadásul hiába készült el gyerekkorban, sajnos 20 évvel később is foglalkozni kellett vele: egyszer csak kiesett a varrat (értitek, 20 év után), majd a lyuk utána ottmaradt, most is van, megköszönhetem a dokinak.


Az, hogy a makk a kiszáradásra hogy reagál, azt nem lehet előre tudni. Irigylem azokat, akiknek nem fáj a péniszük, nem hiányzik a fityma, sőt, még jobban is érzik magukat, de sajnos én nem vagyok ezzel így és találkoztam már többekkel, akik szintén nem áradoznak a csodálatos körülmetélésről.


Egy statisztika szerint az amerikai körülmetélések 29,9%-ánál lépnek föl utóbb komplikációk.


Sajnos ezek nem, vagy csak nehezen, részlegesen orvosolhatók :(

2009. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!