Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen pénisznoveszto szert...

Milyen pénisznoveszto szert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 13:17
 1/9 anonim válasza:
Mekkora, hogy növelni akarod? Amúgy tudtommal semmilyen szer nem használ, mind csak arra való, hogy a pénzedet lenyúljak.
2012. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan 12-13 cm akkor ne akarj ilyen mesterséges sz+rokat hanem fogadd el magad. Keress hozzád illő partnert. Pl nagyon pici lányokat, nem hülyülök komolyan mondom ők általában szűkebbek.
2012. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézegess meztelen nőkről készült képeket, attól megnő.


A húspuca kevesebbet, a vérpuca látványosan!

2012. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 cm de ìgy èn nem vagyok boldog :(
2012. máj. 4. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:

14 cm vagyis átlagos a méreted. Megoldás? Egyszerű!

Legyen átlagon felüli a technikád! Azon tudsz javítani és elhiheted ha érted a dolgokat senkit nem fog érdekelni hogy mekkora. Barátnődet biztosan nem, főleg ha egy érett kiegyensúlyozott nőről van szó.


A kis ribik véleménye meg ne izgasson... csapdosd jól arcon őket vele ha kritizálják aztán mehetnek dolgukra ;)

2012. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van a városunkban egy japán srác. Az ő méretei az európai átlag van. Ettől függetlenül ő nem stresszelt ezen és vígan végig ment összes befűzhető lányon. És? Valaki reklamált a mérete miatt? Nem.


Ha ő egy falu bikája 11 cm-rel, akkor gáz, ha te a 14-el nem boldogulsz. Ne légy már fatökű!

2012. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy masszázs segített amit haver mutatott. az plusz 2cm hozott.
2012. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kísérletezz! Veszélyes is lehet

Érdemes elolvasni:


[link]


Nekem is csak 15, és időnként eltűnődöm, hogy jó lenne, ha nagyobb volna, de beletörődtem, hogy így születtem.

Próbálok helyette arra figyelni, hogy sokáig bírjam.

2012. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon fontos hogy ügyesen használd a nyelved,hogy a lány már az elején érezze hogy ez az.utána lehet akármekkora ha beteszed neki már minden rendben :)
2012. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!