Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap írt fel a dokim caneste...

Tegnap írt fel a dokim canesten kombit, este bekentem kívül magam és egy kúpot is raktam fel. Mennyire normális az hogy ma egész nap mégsűrűbb és nagyobb darabos folyásom van?

Figyelt kérdés

tisztulok vajon? mindenkinél ez volt?

35 hetes vagyok.


2009. júl. 14. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha kúpot is tettél fel, akkor az ki is jön jó pár óra múlva ilyen darabos túrós formában, szóval normális, ne aggódj.
2009. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez volt,sőt még csípő érzésem is volt,valószínű iritálta a ny.hártyát.
2009. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze normális. Én is használtam csak én kb 16-17 hetesen. Sőt ne ijedj meg ha nagyon sok vizes folyásod is lesz tőle. Nekem volt tőle és beparáztam hogy a magzatvíz az, de persze csak a hüvelykúptól volt.
2009. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!