Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Folytonos kéjcsepptermelödésre...

Fibbrizzo kérdése:

Folytonos kéjcsepptermelödésre van megoldás?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és már nagyon zavaro tényezöt játszik nálam hogy ha a barátnömmel vagyok beindul ez a termelödésem .Elég ha csak egy lány a közelemben van ,söt már az is igy hat ha interneten keresztül beszélek egy lánnyal szexuális témárol .Jo lenne ha tudna valaki segiteni ,mert voltam dokinál és azt mondta természetes .de az a természetes a ha szex közben termelödik és nem akkor mikor a barátnömmel sétálok vagy beszélgetek .Vagy lehet hogy psihés oka van .de nekem már kinos ez ,nedves alsonadrágba lenni mindig kicsit unalmas .aki tud segitsen ...
2012. máj. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha feláll, akkor termelődik. Nem értem ebben neked mi az abnormális. Ez tök természetes. A f.szod nem tudja előre, hogy lesz-e a szex vagy nem.m Így hát felkészül rá.
2012. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jo csak akkor is termelödik ha fel sem áll
2012. máj. 7. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, aktuális lehet még a téma.


túlzott előnedv-re google alapján:

[link]

[link]

Lehetséges, hogy a kérdező ugyanaz, de az orvos nem, szóval kb az van, amit mondanak.

És ne egy lánnyal beszélj szextémáról neten, ha barátnőzöl:P.

2012. júl. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp ***** válasza:
Örülj neki, hogy így van. Nem, vagy kevesebbet kell majd síkosítóra költened, mert megoldja a természet.
2021. ápr. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!