Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes használnom az ftocort...

Érdemes használnom az ftocort kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Dokinál voltam, rövid fitymafék miatt...adott beutalót az urológiára, ott meg nézték, azt mondták hogy próbáljam meg előbb ezzel a kenőccsel, egy két napja volt de úgy utána olvasva igazából én ettől nem sok javulást várok ezért be sem kentem még vele...ezt kis korban szokták alkalmazni, én pedig 20leszek...és úgy vélem merev állapotban eléggé sokat kéne ahhoz nyúlnia hogy normálisan hátramenjen...amit nem tudok elképzelni ettől a krémtől.
2012. máj. 13. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali!

˙


Megoldást akarsz vagy mit? Hitoktatást? :-o

Ezt döntsd el! :-o


Az orvos azért adta, mert a Ftorocort roncsolja a szöveteket, gyengíti annak szerkezetét. De ha nem hiszel benne, akkor menj vissza a dokihoz, és kérd meg, hogy vágja át! (Bár akkor meg minek fizetted ki a drága pénzt rá?)


A másik dolog,... okoskodni laikusnak mindig mindenről le7, de nem érdemes. Te ebben laikus vagy. Akkor minek okoskodsz? Dönts inkább, mert a tett halála az okoskodás!

Ráadásul nem is 1 gyerek van, aki évekig, évtizedekig őrlődik a nagy semmin, mire végre döntésig jut. Ha félsz belemenni egy fékműtétbe, akkor mondd ki! Ha meg attól félsz, hogy nem hatna a kenőcs, mert ezt meg ezt olvastad,... akkor meg mondd meg ezt a dokinak!

˙


Velem évre és napra pontosan uakkor született az a srác, akit sikerült az uccsó pillanatban Dr. TKM (Dr. Fekete Ferenc) asztaláról kimenteni, mert másnap ment volna hozzá Teljes KörülMetélésre. Fitymaszűkülete volt külön rövid fékkel, adott egy esélyt arra, hogy bebizonyítsam neki, van más megoldás is.

Az ő 5lete alapján kezdtem én is a saját nyújtómódszeremet kikísérletezni, de ezt megkönnyítvén egy másik orvos írt fel neki a tiédhez hasonló szteroidos kenőcsöt, ezzel együtt még 6ékonyabban alkalmazta az ő 5lete alapján kitalált nyújtómódszeremet, és amikor vixxament a dokihoz, aki a kenőcsöt felírta, ő közölte vele, hogy semmi szükség nincs semmiféle fitymabeavatkozásra, igaz a féke még mindig túl rövid volt, emiatt azt át kellett vágni végül.

DE Ő LEGA MEGPRÓBÁLTA, OKOSKODÁS HELYETT! :-o


Üdv: EE

2012. máj. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!