Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájni fog? Félmeztelenre kell...

Fájni fog? Félmeztelenre kell hogy vetkőzzek? Sokáig tart?

Figyelt kérdés

A fenekemen van egy gennycsomó a házi orvos azt mondta meg kell metszeni,hogy ki jöjjön teljesen a genny.Sajnos kicsit félek,hogy fájni fog:S

18/F


2012. máj. 14. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, le kell venned a nadrágodat. Az érzéstelenítés egy kicsit kellemetlen lesz, de kibírható. A metszést érezni sem fogod. Próbálkoztál már rátenni otthon, párakötést? Lehet, hogy az is tudna segíteni a problémádon, ha még nem tokolódott be a furunkulusod.
2012. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a gerincvégződésnél,magyarán a farkcsontnál van az a gennycsomó akkor tudom miről beszélsz.Ha nem altatnak el akkor bizony fájni fog.Megmetszik, kiürítik és gézcsomót tömködnek az üregbe, amit egy ideig cserélgetni kell.El fogják ugyan érzésteleníteni, és már az injekció is fáj ni fog de mivel gyulladásban van a terület a szuri nem igazán hat majd.Az isemrősömnek kiújult, és másodjára altatásban csinálták neki, azt nem tudom ő kérte e vagy az orvos akarta így csinálni.Sajnos amíg egy nagy műtéttel teljesen fel nem tárják és el nem távolítják a szőrtüszőket addig bármikor kiújulhat.Ja olyanról is tudok akinek magától elfakadt.Egyébként brutális mennyiségű genny tud ott képződni.Ismerősömnek több decilitert leszedtek...Huh remélem nem ijesztettelek el, és nyugi csak jobb lehet.Nagyon veszélyes az egész szervezetre az a gennygóc.

Igen le kell vetközni alulról és bedőlve kell lenned....tudom az nagyon ciki, de hidd nem te vagy az első, nagyon gyakori.

2012. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak attól félek hogy le kell hogy vetkőzzek nagyon szégyenlős vagyok :S egyébként nálam az a helyzet hogy nekem váladékozik is tehát a genny az jön.
2012. máj. 14. 08:39
 4/7 A kérdező kommentje:

első:még nem próbálkoztam olyan kötéssel,de már mindegy ma most megyek az orvoshoz :S

második:jól gondolod ott van a csontnál hát kíváncsi leszek,

na most megyek az orvoshoz:D

2012. máj. 14. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a párakötést.
2012. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvos előtt ne legyen szégyenérzeted. Ő már olyan helyeken volt kénytelen túrkálni képzése alatt is, ami után kétlem, hogy bárki egykönnyen meg tudná lepni.
2012. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

most gondolj arra, hogy az orvosnak meg a fenekeden kell a gennyes izét kivágnia


brrrr...

2012. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!