Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl érzékeny a makkom, miért...

Túl érzékeny a makkom, miért lehet és mit lehet ellene tenni (lent)?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, talán többekközt ezért, de még nem volt senkivel sexuális kapcsolatom. Úgy gondolom túl érzékeny a makkom. Ha teljesen száraz és ha teljesen nedves akkor nem annyira, de a kettő közötti állapotban nagyon. Nem viszket, nem fáj, hanem biztos mindenkinek ismerős az érzés mikor kellemetlen ha hozzáérsz. Önkielégítésnél nem zavar, mert ott a bőrhöz érek hozzá ugye, de félek hogy sex közben határozottan zavarhat. Rövid fékem van, talán emiatt lehet? Vagy ez normális? Mit lehet ellene tenni? Más, hasonló korú fiúk hogy állnak ezzel?

2012. máj. 15. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni, hogy nem új keletű dolog, hanem mindig is így volt, csak eddig úgy gondoltam normális.
2012. máj. 15. 14:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert normális is. Nem véletlenül van rajta az a bőr.
2012. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha a markod helyett a punciba kerül a péniszed, akkor is lesz kenés bőven és éppen a megfelelő helyre kerül, mert a puncit a természet pont erre találta ki. Finom, puha, szaftos, szóval nem lesz gond.

Az előjáték során izgasd addig a kislányt majd, míg rendesen átnedvesedik a puncija, és nem lesz gond!!

2012. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a pénisz is termel síkosító folyadékot azt halottam. De ez nálam nagyon minimáli, elhanyagolható, az normális?
2012. máj. 16. 12:54
 5/7 anonim válasza:
nekem is ez van :// ma voltam urológusnál, és mondta, hogy kamillázni kell, és lehet javul tőle, vagy ott van a lidocain spray de az csak átmenetileg oldja meg a problémát. valahogy tudtad már enyhíteni ? tudom milyen kellemetlen :S
2012. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én tudtam enyhíteni!

A gatyóba bőr nélkül rakd be! Egyszerűen csak szoktatni kell. Én már néhány napja így csinálom, és érezhetően javult a helyzet. Kezdetben nagyon rossz volt, de szerintem csak idő kérdése és minden renben lesz!

2012. jún. 9. 21:44
 7/7 anonim válasza:
egyik kezeddel húzd hátra a bőrt a másik kezeddel szappanod be és úgy maszturbálj 1 késöbbfogsz elmenni 2 nem lesz érzékeny, nekem bevállt :D
2013. jún. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!