Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves (szűz) fiú vagyok és...

18 éves (szűz) fiú vagyok és a "makkom" szélén ugymond serték vannak, és elég érzékeny az érintésre. Mitől lehet ez? és hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés

. Attól félek hogy ha sexelni próbálnék annyira fájna hogy be kellene fejezni.

Nem szeretnék neki csalódást okozni és nem szeretnék orvoshoz fordulni.


2011. júl. 11. 02:56
1 2
 1/13 anonim válasza:

Pedig fordulj!!

Amúgy mit jelent az hogy "úgymond serték"?

2011. júl. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hmm, pedig ott bent elég sok inger fogja érni. Szerintem, ha szeretnéd ha nem, ezzel menj orvoshoz. És próbáld meg úgy nézni ezt az egészet, hogy neki ez a munkája, számára ez nem lesz egy nagy "extra" csak egy eset a sok-sok közül amikkel nap mint nap szembesül.:)
2011. júl. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem tudom máshogy leírni sajnálom..

És mit mondjak az orvosnak?:O

2011. júl. 11. 03:23
 4/13 anonim válasza:
Orvos alatt most ugye az andrológiát kell érteni, nem pedig a háziorvost, vagy ha az utóbbi akkor meg kell neki mondani hogy az andrológiára kéne időpont/beutaló és akkor onnan már tud továbbirányítani a megfelelő szakemberhez. És konkréten csak annyit tudsz mondani amit ide nekünk leírtál, az orvosok már lehet hogy ebből a leírásodból is tudni fogják hogy mi ez, csak ugye mi nem vagyunk orvosok.:)
2011. júl. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Urológiára menj!
2011. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A serték lehetnek Frodyce pöttyök, de ha érzékeny. az már mindenképpen gond. Nézesd meg!
2011. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

fordyce pöttyök nem a makkon vannak,

szerintem ez PPP, ami ártalmatlan, itt találsz képeket is, össze tudod hasonlítani: [link]

2011. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én azt hiszem tudom miről beszélsz!

A makkod peremén amikor lehúzod a bőrt? Ilyen kis pattanás szerű kis pöttyök?


Nekem ilyen van nagyon régóta! Picit tényleg érzékeny! Én úgy halottam hogy nem kell vele foglalkozni!

2011. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ilyen csak sokkkal kevesebb.. pár darab...

és kicsik..

am ja tuti h erről van szó.köszi!

2011. júl. 15. 00:33
 10/13 A kérdező kommentje:
és a fogkrém segített;)
2011. júl. 24. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!