Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kérdezhetnék a korai magömléss...

Kérdezhetnék a korai magömléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval eddig is tudtam, hogy ez a probléma nálam fenn áll, viszont sajnos csak most határoztam el magam, hogy véget vetek ennek. Tudom, van sok ilyen topic már, és olvastam is párat, sőt, találtam is érdekes dolgokat.

Szóval először is, ennek a hátterében nálam nem stressz, vagy hasonlók áll (ilyen téren kiegyensúlyozott vagyok, vagyis voltam eddig, de mostanában lett vége egy kapcsolatomnak, főként sajnos ezért), leginkább annak tudom tulajdonítani, hogy nem szántam rá eddig se elég időt, és saját magamnak elvégeztem 2 perc alatt a dolgot mindig. Mivel ez egy elég gyakori dolog, ezért ugyebár elég sok ilyen topic van (néhányba belenéztem, tájékozódtam), viszont én szeretném egy kicsit ezt kibővíteni, és talán ez lehetne a hasonló problémával küszködők helye.


Először is, nem mindenkinek van pénze szakemberekre, esetleg drága könyvekre, de még milyen szerencse, hogy itt van nekünk az internet. Olvastam módszereket, érdekeseket, viszont ha valaki tud ezekről elérhető leírásokat, szkennelt könyveket linkelni, az szerintem nem csak nekem jelentene nagyon nagy segítséget, de természetesen utána járok holnap mindennek.


Szeretném ha leírnák a saját tapasztalataitokat azok, akik már alkalmaztak ilyen technikát. Konkrétan a technika neve, a módszer, és az elért siker/sikertelenség érdekelne (ezt úgy értem, hogy hány percről indult az egész, és mennyi lett végül), és a módszer időtartama.


Minden egyéb ötlet, hogy mik jöhetnének ebbe a topicba, szabadon megemlíthető, de leszögezném, hogy itt a tartós megoldáson van a hangsúly, és nem különböző szerek, gyógyszerek használatán.


Előre is köszönöm válaszokat!



2012. máj. 17. 03:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Még valamit szeretnék leírni. Konkrét tapasztalatok lennének a legeslegjobbak. Olvastam most egy forumot ( [link] ), amiben találni hasznos dolgokat, VISZONT sajnos az ilyeneket is képesek elözönleni az ezoterikus baromságaikkal az emberek, és mindenféle csakraharmadikszem energiáról beszélni. Sajnálom ha ezzel megbántok valakit, de mérnökként nem tudok elvonatkoztatni a realitástól.
2012. máj. 17. 03:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Különböző gyakorlatokkal valóban megtanulható a magömlés szabályozása. Nekem is ilyen jellegű gondjaim voltak, viszont már tudom irányítani a magömlést.
2012. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szpring. válasza:
tüneti megoldáshoz tudok tippeket mondani, amik valóban és azonnal segíthetnek, a kérdés az, hogy rendszeres partnered van-e vagy alkalmi és a másik kérdés, hogy szedsz e vérnyomásra gyógyszert vagy bármilyen gyógyszert?
2015. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!