Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hányszor mossak samponnal...

Hányszor mossak samponnal hajat egy héten? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mindennap tusolok mert mindig van valamilyen edzésem, ezért muszáj. A hajam sokszor csak leöblítem. Mennyi az a mennyiség ami nem károsítja a hajat samponos mosásnál? Gondolok itt pl 2-3 naponta, vagy több, vagy mehet mindennap?

2012. máj. 17. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetőleg méregmentes sampont használj, ha felhigítod akkor használhatod minden nap.
2012. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy jelzik a csomagoláson?
2012. máj. 17. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen hajad van. Van, akinek ez válik be, másnak az. Én például hetente vagy picit ritkábban mosok hajat, és nekem ez jól működik. Az sem mindegy, milyen sampont használsz.
2012. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cleosen válasza:
hát én például 3 naponta mosok hajat és ez beválik! de növényi samponnal mosom és amiben inkábbb gyógynövénye vannak!!! ez egészen jó próbáld ki!!
2012. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem eléggé nehezen kezelhető a hajam, gyakorlatilag mindennap megmosom.
2012. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen edzéseket nyomsz?
2012. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!