Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben lelankad a páromna...

Szex közben lelankad a páromnak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
álltalában ő kezdeményez, és az elsőjáték is elég hosszadalmas..és mikor oda jutunk h berakja még az is okééé. de 5 perc eltelik és lelankad neki...:O és else élvez ilyenkor mivan ?
2012. máj. 17. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Több verzió lehetséges:

-szív vagy érrendszeri betegség

-magas vérnyomás

-lelki okok, nem kíván és csak azért kezdeményez, hogy ne veszekedj vele (voltam én is így...)


Vagy csak egyszerűen munkának érzi, kötelességnek, mert mindig megköveteled.

2012. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ilyenért sose veszekednék vele..:/

ezt ő is tudja ...mikor elsőnek elő foordult akkor se szóltam egy rossz szót és megértettem és hozábbujtam .. szal ezt bíztos nem gondolja

2012. máj. 17. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a lelki okokat ki tudjátok zárni, akkor érdemes lenne orvoshoz mennie, mert kezdetben minden betegség gyógyítható. Ne hanyagolja el.


Egyébként tapasztalatból mondtam az előzőeket. Lehet, hogy te kedves vagy meg megértő meg minden, de elvárod a teljesítést és tudat alatt nem tud megbirkózni ezzel. Például egy kapcsolat elején a nő kezdeményez minden nap akár többször is és a férfi akár évek múlva kötelezőnek érzi a dolgot, mert régen kellett a napi 2 és mi lesz, ha nem lesz meg. Ha kívánja, ha nem, (a férfi) meg kell tenni...

2012. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem .. köszönöm
2012. máj. 17. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy ideges? Volt már előtted más lányokkal?

Az én barátom is volt hasonló helyzetben, de sok türelemmel és kedvességgel előbb utóbb sikerült.

2012. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem volt egy 3 éves kapcsolata meg egy másfél... ami ilyen komolyabb

ám meg ő 23

2012. máj. 17. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a vége?
2023. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!