Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nálam előbb elkezdődik...

Ha nálam előbb elkezdődik minden (lent), akkor hamarabb is véget ér?

Figyelt kérdés

már 11 éves korom óta pattanásos vagyok és elég zavaró.


más: kérdést rosszul fogalmaztam, de nekem már egy csomó minden előbb elkezdődött mint másoknál: a lábam 10 éves korom óta szőrös, a hangom is mutálódott (elégg mély már) már mindenhol tiszta szőrös vagyok mint pl. egy felnőtt férfi (csak még nem teljesen olyan vastag szörzettel). már borotválkozok is, kb 30 szál szőröm van.


már az egyik bölcsességfogam is kinőtt, a másik is már félig kint van.


normális ez? ha a pattanásos korszak előbb elkezdődik, akkkor hamarabb is véget ér?


2012. máj. 18. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ér véget hamarabb. Van aki fél életében küzd a pattanásokkal és utána is ronda hegek maradnak az arcán.
2012. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát most megnyugtattál..
2012. máj. 18. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

azért egyszer vége lesz:D

én pont ellenkezőleg jártam, nekem minden későn kezdődött, gimi elsőtől kezdtem pattanásos lenni és harmadikig durván csúnya volt, azóta találtam egy tök jó kenőcsöt (isotrex, ha érdekel) és már szinte semmi bajom (bár ha nem használnám még mindig lenne sztem pattanásom, mivel a hátam meg a nyakam most is olyan)

szal végülis, meg kell találni a megfelelő szert ami segít, ha magától nem múlna el

ja és most vagyok 21

2012. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy? Amúgy nem hinném,hogy ez más fiúknál máshogy van.Én emlékszem az akkori osztálytársaimra,és ők is szőrösebbek voltak,mint mi,és ez nem volt sosem hátrány,sőt..:) Inkább örülj neki.És a pattanások elmúlnak,csak kezelni kell őket higiénikusan.:) 17/L
2012. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jah igen, a kort kihagytam bocsi. amúgy a "higéniai kezeléssel" csak az a baj, hogy mindig elfelejtem :D

13/F

2012. máj. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!