Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy sérvem van-e?

Figyelt kérdés

Mik a tünetei, milyen érzés, amikor valakinek sérve van?

Milyen érzés, amikor lesz? Egyből észrevevődik, vagy csak idővel? Mennyire fáj az, ha van? Vagy egyáltalán hogy működik az ilyesmi?



2012. máj. 21. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kitüremkedést érzel, ami nem oda való. Ha kizáródik a sérv, az már fájdalommal is jár. Hol érzed, hogy lenne?
2012. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a köldökömtől picit lennébb, de nem erős fájdalom, csak úgy ahoz képest enyhe, inkább pangó fájdalom, amit nem tudok rendesen megkülönböztetni attól, hogy fáradt a hasizmom. Vicces az, hogy nem is mindig ott érzem, volt úgy, hogy a köldököm jobb oldalánál éreztem. Ráadásul inkább talán égés szerű érzés. Kicsit emeltem tegnap este egyet, és nem esett jól, s azért kérdem. Rég erőltettem meg az izmaimat, arra is gondolok, hogy nem-e aféle izomláz szerű érzés.
2012. máj. 21. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
lennébb??
2012. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ha írtam. Picivel a köldököm alatt, lennebb picit, mint a köldököm, ahol van.. olyan centivel. S picit jobbra tőle.
2012. máj. 21. 11:22
 5/6 anonim válasza:
Az nem biztos, hogy sérv tünetei. Az lehet még vakbélgyulladás jelei is.
2012. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elévült a kérdés. Mások számára talán hasznos lehet még, de ennyi. Nem sérv volt, elmúlt, és anyum szerint, aki nem praktizáló orvos, egyszerű megerőltetésből fakadó ingyulladás, vagy mi volt... asszem, ha jól emlékszek.
2012. jún. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!