Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy tűnik lágyék sérvem van,...

Úgy tűnik lágyék sérvem van, vészes a műtét?

Figyelt kérdés

1 - 1.5 hete figyeltem meg a lágyéksérv tüneteit, utána olvasva be is bizonyosodott hogy sajnos valóban az.

A kérdésem/kérésem csak annyi lenne hogy akinek volt a tapasztalatait leírná-e nekem, a műtéttel kapcsolatban.



2011. dec. 1. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
rutin műtét,20 perces,1 nap ott alvás a kórházban,fájdalomcsillapitokat adnak,de nem veszélyes fájdalom!Szoros alsónadrágot kell utána hordni, 6 hétig vigyázni kell,h ne emelj nehezet!
2011. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lágyéksérv műtét rutin műtét, 90%-ban nincs semmi komplikáció a műtét alatt. Engem több mint 2hete műtöttek, egy keddi napon feküdtem be aznap jött az altató orvos és megvizsgált és kérdezgetett pár dolgot, majd bejött az orvos is aki műtött elmondta hogy mit fognak csinálni a műtét során, aznap este már nem volt szabad ennem(csak ajánlani tudom hogy amikor szabad enni és inni a műtét előtt akkor egyél mert én nem ettem aznap semmit az idegességtől és majdnem elájultam) éjfél előtt csak vizet vagy teát ihattam utána már semmit. Másnap volt a műtét, adtak be infúziót majd kaptam egy gyógyszert "bátorító tabletta" néven azt be vettem, utána le kellett vetkőznöm meztelenre és visszabújni az ágyba addig amíg nem jöttek értem a műtős kocsival, betolták a kocsit a kórterembe, fel kellett feküdnöm, és betoltak a műtőbe. Miután föl keltem eléggé fájt a műtéti heg, de kaptam infúzióba fájdalom csillapítót, aznap este nővér segítségével ki lépegettem a WC-re. Másnap már járkálnom kellett, és föl ülni az ágyba azért hogy hamarabb gyógyuljon. Kb. ennyi volt nem vészes de azért fájdalmas de ki lehet bírni! Remélem segítettem! Üdv..:)
2012. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!