Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen borotvát használtok...

Milyen borotvát használtok borotválkozáshoz?

Figyelt kérdés

én gillette eldobhatósat, egyet kb 3 alkalommal szoktam használni, és 4-5db van egy csomagba ami 1000 ft.


Érdemesebb lenne valami jobb, újabb fajtát vennem? pl Gillette Fusion az jó? Mennyi ideig "jó", és mennyibe kerül? olcsóbb mintha az eldobhatósat használnám?


18/F


2012. máj. 24. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Gillette Blue3 Ice ot használok ( szintén eldobhatós ). Nekem 1 körülbelül elég másfél hónapi és háromnaponta szoktam borotválkozni . Egyébként mindenkinek másmilyen a bőre és a szőr típusa . Szerintem próbálj ki többfajtát és döntsd el hogy melyik volt neked a legjobb .
2012. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont úgy van kitalálva hogy épp annyival drágább amennyivel többet bir és jobb, akármelyiket veszed.

Pengés borotvából csak gillette, mindeképp érdemes venned egy fixet, 3 pengés bármelyike jó. Az alapján dönts melyik fejnek mennyi az ára, amelyiket nem gond pótolnod félévente vagy évente azt vedd.

Gillette borotvahabot vegyél mellé, nem kell drágát de gillette legyen az is.

2012. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
9%
A láncfűrészt ajánlom, azt csak egyszer kell megvenni és örök életedre szóló élményben lesz részed.
2012. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tegnap 22:50


Most te azt hiszed hogy olyan vicces vagy? Inkább szánalmas!

2012. máj. 27. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hagyományos borotvát használok, pengét veszek. Ugyan olyan jó az eredmény, mint azokkal az extrás sokpengésekkel. Egy penge, márkátol függően 80-170Ft és ez 3-6 napra jó nekem. Szerintem a wilkinson elég vacak, a lord, derby vagy merkur penge sokkal jobb és tartósabb. Olcsóbban jön ki a borotválkozás; de ezt egy kicsit gyakorolni kell.
2012. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Gillette Fusion borotvát használok, nagyjából fél éve van meg, nagyon jó darab, de még nem kellett a fejét cserélni (még most is jól viszi a szőrt, pedig 2 naponta borotválkozom). Ha jól emlékszem, 4000 Ft volt a borotva, meg vettünk hozzá 4 fejet, az volt 3500 Ft, de nem vagyok benne biztos. :)

Mellé szintén Gillette borotvazselét hasaználok.

Remélem segíettem. :)


14/f

2012. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!