Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kell venni az első borotvá...

Mit kell venni az első borotválkozáshoz és milyet?

Figyelt kérdés

Természetesen borotvát , de milyet ? Hozzá borotvahabot,zselét vagy mást ? (de milyet ?:)) Kell még más is ?

Köszi a válaszokat :)


2011. aug. 11. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol szeretnél borotválkozni? :)
2011. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy hogy hol ?:) Itthon.
2011. aug. 11. 14:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak vicc volt :) Arcomon.
2011. aug. 11. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Gilette eldobható borotvát vásárolj, vagy ilyen zselés villanyborotvát.


Nem tudom mi a neve, de beletöltöd a borotvazselét, és borotválkozás közben engedi ki.

2011. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Linket tudnál adni esetleg ?:)

És mennyibe kerül , mennyivel jobb mint egy sima , eldobható ? Egyébként az eldobhatóhoz is lehet zselét használni , ugye ? És köszönöm :)

2011. aug. 11. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne nagy beruházást tenned ez ügyben még. Mivel első lesz így tuti nem erős a szőrzeted. Szval egy sima eldobható borotva megteszi meg mellé hab vagy zselé amit gondolsz. Viszont arcszeszt ne használj még. Sokkal jobb ha Nivea aftershave-t használsz, mert még nem szokott hozzá a bőröd a vágáshoz és pattanásos lesz. Aftershave pedig ezt akadályozza meg. Tusolás után borotválkozz lehetőleg amikor felpuhult a bőr. Meg ha megborotválkoztál ne menj ki a hidegbe mert kicsattan a bőröd.


Van gépem is, de azzal akkor hogy figyelek mindig kimarad egy-egy terület. Szval maradtam a borotvánál.

2011. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok.


Nekem 2 évig bírta az eldobható :D . És akkor is csak azért dobtam ki mert már vagy 1 éve ott volt a szekrényemben a karácsonyra kapott készletem. Borotvánál mindegy mit kensz az arcodra. Én néha be se kenem. Zselé jobb mint a hab. Könnyebben siklik.

2011. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!:)
2011. aug. 11. 16:54
 9/9 anonim válasza:

Nekem Gillette Fuison ProGlide (borotva) van és szintén Gillette a hab!

NAGYON JÓ!!!

(amúgy hány éves vagy?) :)

2014. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!