Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Oszulo hajszalak? SOS!

Oszulo hajszalak? SOS!

Figyelt kérdés

23 eves vagyok es egyre tobb osz hajszalam van. Par eve meg csak par volt,de mostmar zavaroan sok es szeretnem meg idoben megforditani a folyamatot. Olvastam,hogy a rosszul mukodo pajzsmirigy okozhatja ezt. Tudna valaki tanacsot adni,esetleg orvost,szaktanacsado ajanlani aki segitene?

Nogrey es Reparexrol olvastam,h sokaknak segitett,van valaki aki hasznalta?



2012. máj. 26. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban pajzsmirigy, akkor az ér annyit, hogy orvossal megnézeted ahelyett, hogy különböző "javasasszonyok" által írt gyógymódokkal, gyógyszerekkel kísérletezz.


Másrészt az ősz hajszál nem fáj, nekem pl. kifejezetten imponáltak azok a csajok, akik már 30 éves korukra tök fehérek voltak.

Azonkívül nagyon jó hajfestékeket is lehet kapni.

Első az orvos, utána jöhet a többi!

2012. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látom, nem csaj vagy, hanem hapi, de akkor sem fog fájni, ha viszonylag korán megőszülsz.
2012. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez igy van,de zavar es szeretnek tenni ellene.
2012. máj. 26. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Az őszülés sebessége és mértéke, nagyrészt az örökletes hajlamtól függ.
2012. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem lehet sok mindent tenni,esetleg elkezded festeni,en ajanlom neked a Sanotint hajfesteket,teljesen növenyi,sajat magad is befestheted,ami 20 perc,nincs benne semmi karos anyag(a többit nem tennem a fejemre),en bio es reform üzletben veszem(Ausztriaban),lehet van Mo.is.
2012. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én 22 leszek ősszel,és rengeteg ősz hajszálam van,bár nálam a pajzsmirigy a ludas.

De a lányoknak eddig bejött,szóval nem zavar:)

2012. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne fogj hozzá festeni!

Egyrészt a lányoknál valóban ez lesz a szexepiled

Másrészt a festék ront bizonyos mértékig a haj minőségén, szárazabb lesz tőle, idővel könnyebben töredezik a vége, ha elkezded, sosem tudod abbahagyni, mert kb. 2 hét után már mindig látszik a töve, és ismét festeni kell, különben ronda.

Én már csak tudom, kb. 30 évi állandó festés után most hagytam abba, azt mondtam nem érdekel, majd megszokják az emberek.

2012. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!