Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Napok óta úgy...

Mi lehet ez? Napok óta úgy érzem hogy viszket a húgycsövem, sűrű sárgás zöldes váladék gyöngyözik a nyílásból.

Figyelt kérdés
Baktérium,vírus,gomba?Esetleg gyulladás?Fertőzés?Segítsen aki tud!Értelmes hozzászólást várok!

2012. máj. 31. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Szerintem valami fertőzés/gyulladás lehet, inkább baktérium, a leírtak alapján. Egy dokit javasolnék, addig kamillatea, kellő tisztálkodás, tartsd tisztán/szárazon, tiszta alsónemű, sok folyadék, cukormentes lehetőleg(akkor is, ha kellemetlen pisilni!)
2012. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemi betegség is lehet, pl. tripper.
2012. jún. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú az illető,és a lány akivel volt,annak állítólag semmi baja..
2012. jún. 1. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy állítólag semmi baja, még nem jelenti azt, hogy teljesen rendben van minden. Szóval, lánynak nőgyógyász, fiúnak urológus, és ha akció után jelentkeztek a tünetek, akkor biztos, hogy mindkettőt kezelni kell, mert könnyen visszafertőzhetik egymást.
2012. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Trichomonas (gombás fertőzés) is lehet, orvoshoz kell menni mielőbb.
2012. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam én hogy penész, ami zöld az fotoszintetizál, még a végén növényé foksz változni!!


(a válasz adója 100%-ban hasznos válaszokat add.)

2012. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

orvoshoz kell menned

és ha kezelés nélkül eltűnnek a tünetek attól még nem gyógyultál meg!

2012. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Heranaus!

A 'foksz' úgy írjuk hogy fogsz!Erre legyen eszed,ne a hülyeségre!

2012. jún. 3. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!