Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv, van-e olyan betegség,...

Üdv, van-e olyan betegség, vagy fertőzés, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
A hímvesszőn és tövénél furcsa sárga váladékozást eredményez, és bőrleválást? Néha kiszárad, és lehámlik, néha teljesen váladékos, és mint ha gennyes volna... kb 7-8 éve volt nekem, természetesen egy pár hónap alatt elmúlt, csak akkor nagyon ijesztő, és fájdalmas is volt...

2012. ápr. 23. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is,tisztázzuk,ha ez 7-8 éve lett volna,nem most kérdezted volna meg.Tehát ez nyilván mostanság volt.

Másodszor,erre találták ki a nemibeteg-gondozót.

2012. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bakker!

Le fog rohadni a farkad,sürgősen menj orvoshoz!!!

2012. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha azt mondtam 7-8 éve volt, akkor akkor volt...gyerek voltam még, se net, se gép, hogy a fenébe tudtam volna írni? :) 19 vagyok, és csak eszembe jutott, mert akkoriban nem dicsekedtem vele senkinek! És nem megyek semmiféle gondozóba, mert már olyan rég volt, hogy teljesen felesleges volna...én csak egy betegség nevet, vagy ilyesmit akartam hallani, azaz még akarok is!
2012. ápr. 23. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Van. Kb. ezer féle okoz ilyen tüneteket, típusosan nem 11-12 évesekben, hanem 18-19 évesekben, akik felelőtlenül szexelnek - ezek ugyanis szexuális úton terjednek, és igen veszélyesek.
2012. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!