Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk, van tapasztalat arról,...

Fiuk, van tapasztalat arról, hogy tartós párkapcsolatban éltek, és barátnőtök hajlamos a hüvelygombára és nektek is el kellett menni vizsgálatra, például urulógushoz? Mire kell számítani a fiúknak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba visszatérő, általában egy évben többször is, sorozatban, hiába kezelik ki. Húzzál gumit, különben össze-vissza fertőzitek egymást, meg bérletet válthatsz az orvoshoz!
2012. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló ügyem volt egy barátnőmmel, de az nem hüvelygomba volt, hanem trichomonas vaginalis által kiváltott fertőzés. Ez valami parazita, amely - a nevéből is látszik - a nőkben fordul elő, sokszor tünetmentes, és néhány balfék pasas is megkaphatja. Én a bőrgyógyásznál kezdtem, mert azt hittem valami trippert kaptam, aki átküldött az urológiára. Ott nem volt semmiféle nyúlka-piszka, a doki csak megtekintette az 1/2 szeműt. Nem úgy a bőrdokinál! Ott volt kenet-vétel és macerálás, leizzadok még ma is, pedig jó rég volt. :D

A hüvelygomba meg szerintem pont fordítva van, azt valószínűleg nem az urológus, hanem a bőrgyógyász "kezeli". Páros gyógyszerszedés lehet a vége, meg átmeneti szextilalom. :D

2012. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal. ciki nem ciki 2x is előfordult velem.. a barátomnak semmi nem kellett. én voltam nőgyógyásznál és annyi volt, hogy egyszer 1 kapszulát be kellett vennie amilyet nekem is és canestennel 2x bekennie magát.. már hónapok óta semmi bajom :D
2012. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha hüvelygombája van a barátnődnek, akkor a neked is van bacid. A barátnődnek a nőgyógyász felír kúpot, tejsavat. Neked pedig ugyanúgy ki kell kezeltetned magad. Az urulogushoz menni tudom ciki és kínos, de ő megvizsgál, ír fel antibiotikumot, vagy krémmel is gyógyítható. Mindenféleképpen mindkettőtöknek kell a gyógyulás, különben visszafertőzitek egymást.

Bocsi, nem fiú vagyok, hanem 25 hetes kismama.

Ha majd egyszer babát is terveztek akkor se árt mindkettőtök kivizsgálása, mert különben nem fog összejönni a baba.

2012. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. márc. 23. 14:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy vizsgál meg az urulógus, hogy vesz mintát?
2012. márc. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!