Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni érzékeny...

Körülmetélés utáni érzékeny makk kezelése alternatív módon lehetséges?

Figyelt kérdés
Pár hete metéltek körül /teljes/ szűkület miatt. A mai napig nem tudtam megszokni és a legrosszabb az az, hogy változó a makk érzékenysége. Valamikor már már egész jól tudok járni, valamikor viszont hihetetlen módon érzékeny (még az érintésre is) és ilyenkor szinte lehetetlen a járás. Az orvosom azt mondta, hogy ezt idővel megszokom, de nem érzem azt, hogy ez így alakulna. Kell hogy legyen erre valamilyen gyógymód, ami csökkenti a makk érzkenységét. Akár egy kenőcs vagy bármi, mert ez egyszerűen borzalmas érzés. Nem tudom elhinni, hogy erre nincs gyógymód, kell hogy legyen valami :S

2012. jún. 9. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
ezért jobb ha kisgyerekkorban metélnek. Én nem is emlékszem rá.
2012. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de ilyenkor már nem tudok mit tenni... Megoldás kell rá :S

Amúgy 21 éves vagyok

2012. jún. 10. 00:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Napoztasd, levegőztesd sokat, akkor hamarabb meggyógyulsz. 1-2 hónap is eltelhet amig rendbe jön és elmúlik a túlérzékenység.
2012. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Láttam egy hasonló problémát, ott az orvos ezt írta:


A műtét után a teljes szöveti átépülés, gyógyulás több hónapon keresztül tart, panaszai még természetesek. Javaslok egy hónapos neogranormonos kenőcsös kezelést.


Üdvözlettel: Dr. Kocsis István, urológus

2012. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre a dologra lehetőleg még a műtét előtt kellett volna gondolonod. Egyik barátom a mai napig becsavarva hordja a makkját, mert nem múlt el neki az érzékenysége iksz idő után sem és nem bírja megszokni.


Amúgy Ön nem vállal részleges körülmetélést Kocsis dr.? (Amikor csak a túltengővégit vágják le a fitymáról,a "beteg" részt, de a többit épen hagyják, hadd fedje a makkot továbbra is.)

2012. jún. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó válaszoló:


Most látom a kérdésed, de én csak beillesztettem Kocsis doktor válaszát egy orvosi oldalról, írtam is a válaszom elején.


Ezen az oldalon vannak az elérhetőségei:

[link]


A barátodnak és másoknak is ajánlom ezt az oldalt:

[link]


"Hogyan tudod visszanöveszteni a pénisz laza bőrét:

A bőr növekedése elérhető a pénisz bőrének egy mérsékelt erejű, de hosszan tartó feszítésével. 1-3 éven belül a legtöbb ember elegendő bőrrel rendelkezik ahhoz, hogy ernyedt állapotban teljesen befedje a makkot. Ez egy elkötelezettséget igényel, de napjainkban már több mint 100.000 ember érzi úgy, hogy bőségesen megérte a fáradozást.

Többféle módja van a bőr húzásának - némelyik ragacsos ragtapaszokat használ - de egyik sem annyira egyszerő, hatékony és kényelmes, mint a ragtapaszmentes Tapeless Conical TLC TUGGER®. Diszkréten viselheted lazább ruházat alatt napközben, illetve éjszaka az ágyban. A helyén marad még tornagyakorlatok közben is, de másodpercek alatt levehető WC-használat vagy intim együttlét céljából."

2012. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Ja értem. Csak mert ugye az idézőjel ott hiányzott, ezért hittem azt, hogy maga a doki válaszolt, az aláírásból ítélve...


Amúgy találtam itt egy oldalt, amely ugyancsak a fityma visszanyújtását, visszahúzását célozza meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2012. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy jó az, ha kisgyerekkorban metélnek körül. Ami akkor kicsi seb, később nagy csúnya heg lehet és akkor már késő, ahogy pl nálam. Nagyon otromba tud lenni és 20-30 évvel később meg mindenki széttárja a karját. Ahogy az én orvosom is. Nem megyek semmire vele :(
2013. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is kicsi koromban történt és nem lett se szép, se jó.
2013. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Nekem szinten. Sajnos tenyleg semmi nem garantalja, hogy kesobb szep lesz az eredmeny. Ami meg szomorubb, hogy sokszor lesz ugye hasznalhatatlan is :(((((
2014. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!