Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiaknak is tudna tej...

A férfiaknak is tudna tej termelödni a mellében?

Figyelt kérdés
Elnézést ha rossz helyre írok és tudom ,hogy baromságnak hangzik ,de elvileg a férfiaknak is tudna tej termelődni a melleiben,pontosabban a mell bimbojábol tudna kijönni tej és elvileg a melle megnöhetne egy kicsit. De ez azért nem lehetséges férfiaknál ,mert a tesztoszteron hormon nem engedi. Az lenne a kérdésem ,hogy valamilyen módon lehetne egy férfinál elérni ,hogy tej termelödjön a melleiben? (Nem gyógyszere vagy drogra vagy ilyesmire gondolok) Mert elvileg hallottam a tv-ben egy olyan történetet ahol egy férfi 1 hétig mondogatta ,hogy képes rá meg stb. és sikerült neki. Szóval ez lehetséges? És ha igen mit kell tenni ,hogy egy férfi képes legyen ,hogy tej jöjjön ki a mellein? Légyszíves értelmes válaszokat.

2012. jún. 10. 21:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
13%
Hát ez mekkora baromság már! Miért akarod, hogy tej jöjjön ki a cicidből? Az maradjon csak a nők dolga!
2012. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Nekem minden reggel pontban 6:29-kor spontán tejcsurgásom jelentkezik,ilyenkor a kávém fölé hajolok.


egy férfi

2012. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem elég, hogy a pénznél is a fejőstehenet látják a nők(többség)a férfiban, most még szó szerint is megakarsz minket fejni ? Van olyan amiből majdnem az jön, sőt sokkal táplálóbb mint a tej!!!! ;)
2012. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tudományosan nem annyira hülyeség, amit írsz, mivel a női hormonok hatására nagyon sok férfinak az átlagoshoz képest nagyobb a melle.

Például az olyan élelmiszerekből, amelyek szóját tartalmaznak (ami ugye tele van női hormonnal), sok fogyasztás esetén növekedhet egy férfi melle is. A másik amit hallottam, az ivóvíz hatása, mivel a szennyvízbe a fogamzásgátlók hatására annyi női hormon kerül, hogy a természet nem képes kiszűrni és a víz körforgása során újra bekerül az ivóvízhálózatba, amely szintén okozhat ilyen elváltozásokat. Ez a mellnövekedés. A tej szerintem más kérdés, mivel a nőkben eleve vannak tejkiválasztó mirigyek. Hogy ezek a férfiakban vannak-e, és ha igen, aktivizálhatóak-e, ezt nem tudom, de szerintem természetes körülmények között ez nem lehetséges.

2012. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is csöcsösebb vagyok a kelleténél :/ De nem tapasztaltam még ilyent.
2012. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vagyis azt az 1 ember válaszát aki rájött ,hogy csak tudományosan kérdeztem a dolgot. Nyugi,igaz ,hogy férfi vagyok ,de nem ment el az eszem. Szerencsére :D De most komolyan,hallottam egy történetet egy férfiröl aki mondogatot magának egy bizonyos ideig valamit és megnött az egyik melle és tej jött ki belöle. Ennek lehet valoság alapja?
2012. jún. 10. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
gondolom tejelválasztást serkentő hormont adnál be magadnak, akkor lenne tejed.
2012. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én hallottam olyat, hogy börtönben megindult a férfiak tejelválasztása.
2012. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan betegség aminek hatására a férfi mell is váladékozhat, "termelhet tejet". Nekem volt ismerősöm, akinek ilyen gondja volt. Gyógyszeres kezelést kapott rá.
2012. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tejmirigyek a férfiak mellében is. Biztosan ki lehetne találni olyan gyógyszeres kezelést, hogy termeljen tejet, de lehet, hogy ez más szempontból súlyosan egészségkárosító lenne.


Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy szélsőséges helyzetben (éhínség) is beinduljon ugyanez. Nem tartom kizártnak, hogy ha pl. háborúban egy férfi talál egy csecsemőt, akkor ez lelki úton olyan hormonváltozásokat idézzen elő benne, hogy képes legyen táplálni. De azért ez nem túl valószínű.

2012. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!