Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg nem tetszik az, ha egy nő sportos?

Figyelt kérdés

Tehát,ha látszik egy nőn,hogy sportol,de nem az izomkolosszusokra gondolok,hanem pl. az ilyenekre:


[link]


Úgy vettem észre,hogy a férfiak többsége inkább a kicsit zsírosabb nőkre bukik és nem igazán értékelik a szép feszes,izmos testet.



2012. máj. 19. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ugyanmá, hát van szebb egy szép, feszes sportos női alaknál?

Egy krumpli.

De azon kívül.

Nincs!


A baj kétfokozatú. Az egyik az, hogy eleve nem sok ilyen alakú lány mászkál szanaszét, így nem is nagyon van kínálat e téren, maradnak a zsírosak.

A másik az, hogy ha a sport/izom és a nő szavakat egy mondatban hallják, akkor csakazértis a budibilder-formára gondolnak, hiába mutatsz képet is, beúszik a retinájukba, és punktum, az úgy marad. Attól meg viszolyognak (vagyishát gondolják, hogy viszolyogniuk kell), és fujjognak. Plusz dől belőlük a baromság, pl. hogy ha megüt, ottmaradsz, meg mi van a lábaközött. Aztán ott van, hogy a sok tunya fiú félne attól, ha egy nő nála sportosabb :D De az nem a nőnek lenne ciki... így aztán megintcsak a zsírosak maradnak. Vagy az anorexek, akiken néha félő, hogy annyi izom sincs, hogy a bevásárlószatyrot elbírja hazafele.


Én azt mondom, sportos nők foreva! Elég férfi vagyok, hogy ne ijedjek meg az ilyentől D:

(Arról nem is beszélve, hogy a sport egészséget és lelkierőt is von maga után)

2012. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
az első kommentelővel egyet értek! Szép, ha egy nőnek jó feneke van, izmos combja. Egy jó seggnél a mellméret se számít, legalább onnan látszik, hogy törődik magával és nem igénytelen.
2012. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a képen lévő csaj nagyon nem jön be...és rosszul leszek tőle ha 1 lány izmos...sajnálom...az is jó ha van rajta 1 kis + mert az nőies, a vékony is tökéletes...de bocsánat...EZ NEM NŐIES! bocsi...saját vélemény...
2012. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok srác odavan értük. De TE honnan veszed ezt hogy nem szeretik a fiúk a sportos csajokat?
2012. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A képen lévő nő már inkább az izmos, mint sportos kategóriába tartozik, ugyanis az átlagnál sokkal izmosabb. Ráadásul még olyan nőből sincs sok, akire azt lehetne mondani, hogy sportos, ezért már annak is örül az ember, ha fele ennyi izom van egy nőn.
2012. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazábol nem tudom ,hogy a legtöbb srácnak ez bejönn-e ,de személy szerint nekem anyira nem jönn be. De azért a ''mű'' csajok se jönnek be(oriási mellek,undoritoan nagy fenék stb.). Nekem az a jó ha egy csaj valamenyire vékony ,de ha van rajta valamenyi zsír én azt is elfogadnám. :)
2012. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!