Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet a véres vizelet oka?

Lehet a véres vizelet oka?

Figyelt kérdés

Lehet a véres vizelet oka, a gomba? Korábban volt gombás fertőzésem, aminek a tünetei sajnos megint felléptek, amire az orvos által korábban felírt kenőcsöt használom (az orvos javasolta még akkor, ha újból jelentkezik a probléma, használjam nyugodtan), de most enyhén véresnek tűnt a vizeletem (semmilyen fájdalommal nem jár, nincs inger folyamatos vizelésre). Nem tudom, hogy lehet-e a gombás fertőzés következménye.

(Úgy tudom, lehet tesztcsíkot venni a véres vizeletre, amit holnap meg is teszek, csak most kicsit nyugtalanít a helyzet.)



2012. jún. 10. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Sok céklát ettél.
2012. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak krémet adott a doki a gombás fertőzésedre? kenettenyésztés volt?


én javaslom, hogy azonnal menj el a bőr és nemibeteg gondozóba, ill az urológiára kérj beutalót a háziorvosodtól


véres vizelet masszív húgyúti fertőzésre/gyulladásra utal esetleg komoly veseproblémára - egy rosszul kezelt gombás/bakteriális hüvelyfertőzés nagyon könnyen átterjedhet a húgyutakra

2012. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább a háziorvost javaslom a tesztcsík helyett.
2012. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy veszek tesztcsíkot, hogy tényleg véres-e a vizeletem, nem az orvost akarom helyettesíteni vele...
2012. jún. 11. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tökölj sokáig, mert a véres vizelet sürgős ellátást igényel!
2012. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem lehet hogy felfáztál?
2012. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!