Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj a péniszemmel?...

Mi lehet a baj a péniszemmel? Minden egyes aktusnál vérzik, és kb,10 másodperc után abba kell hagyni, mert fáj.

Figyelt kérdés

Már nem vagyok szűz sokszor feküdtem le a barátnőmmel és mindig hibátlanul ment,de egyszer csak érzetem egy nagy fájdalmat ott lnet és véreztem is !

Napokjig nem csináltuk,nem is húztam le a bőrt hagytam,hogy gyógyuljon. Teljesen jó volt minden nem is fájt már mgondoltam,hogy mostmár folytathatom a barátnőmmel ott ahol abbahagytam :)

Erre gumi fel és 10 másodperc után paff fájdalom és megint vérzek. 1 hónapig nem is nyúltam hozzá !

Gondoltam most máér biztos,hogy jó!

Erre tegnap megint ptóbáljuk gumi fel,beraktam neki és 5 másodperc után fájdalom és tiszta vér az egész gumi :@@

Ezt nem hiszem el mégis mi van ???

És most meg néztem le van szakadva belőle egy kis darab de tök mind1 mert ha visszanő akkor ugyanúgy megint le fog szakadni és vérzik és fáj :@@

Legszivesebben levágnám ! Elegem van,hogy semmire sem tudom használni :@


2012. jún. 11. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen darab szakadt le belőle? Amúgy, én az urológiát javasolnám kezdésnek, de háziorvost mindenképpen, és ő majd továbbküld a megfelelő helyre. A vérzés forrása amúgy látszik? Számomra ez nem derült ki pontosan. Ha nem felszínen van a seb, akkor mindenképp nézessed meg.
2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudod a makk alatt van egy ilyen bőr ami összeköti vagy mi. Na abból a bőrdarabból kiszakadt egy pici és ott egy lyuk és ha odanyúlok akkor fáj :S
2012. jún. 11. 11:24
 3/12 man79 válasza:
Fotózd le hogy érthető legyen :D
2012. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha csak onnan vérzik (amúgy fitymaféknek hívják), akkor kisebb a gond, de ha nem tud rendesen begyógyulni, akkor lehet már csak azért is meg kéne nézetned, mert folyamatos behatolási kapu fertőzéseknek számodra. És mivel az a környék nem a sterilitásáról híres általában... Nem szeretnél oda egy adott esetben begyulladt, neadjisten gennyedző valamit.


--> Doki. Amilyen hamar csak tudsz.

2012. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy rövid a fityma féked, és az szakad be?
2012. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom,hogy rövid-e és ez ha rövid akkor születésemtől fogva ??

Mert mondom eddig hibátlanül működött !

2012. jún. 11. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet egyszer túl heves volt az aktus, és túlfeszítetted a húrt, hogy úgy mondjam :) A lényegen nem változtat viszont, hogy a seb megvan, azt kell kezelni most.
2012. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De másklor is volt !

Ott volt a seb aztán elmúlt !

Gondoltam mostmár mehet a szex erre megint vérzik és kiszakad. Egyébként mikor berakom a barátnőmbe akkor érzem,hogy feszül és régen simán bement most meg mintha nem bírnám hátrább húzni a bőrt a makkomról ( nincs fitymaszűkületem) és mikor picit erőszakosabban nyomom,akkor puff vérzik :S Jó most pihentetem aztán pár nap múlva jhó lesz csiunáljuk megint de tuti h megint vérezni fog :S

2012. jún. 11. 12:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj inkább orvoshoz, ezt internetezők nem fogják neked megoldani.
2012. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!