Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nincs bajom a fitymaszűküle...

Ha nincs bajom a fitymaszűkületemmel, akkor is meg kellene műttetni?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van, de ha nincs merevedés, hátra tudom húzni a bőrt, tehát tudom tisztitani. Szexelni is tudok, nincs vele fizikai gondom, inkább csak pszichés, mert nem olyan, mint másoknak, de emiatt nem akarom, h változtassanak rajta, mert jól működik amúgy minden. Mit javasoltok?
2012. jún. 13. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor honnan veszed, hogy szűkületed van?
2012. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Onnan tudja, hogy mikor merevedése van, nem tudja hátrahúzni a fitymáját fájdalom nélkül.

De amikor a finom lucskos punciban töcsköl, akkor semmi problémája nincs. Illetve lehet, hogy akkor sem csúszik teljesen hátra, de ez őt nem zavarja, simán el tud durranni így is.


Jól mondom?

Ha klassz a szex a cövekkel, és amúgy szépen tisztán tudod tartani, szerintem nem kell megműttetni magad.

2012. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem feltétlenül kell műteni.Meg műtétnél is van fitymaplasztika is akkor marad minden a régibe,csak a fitymán lazítanak,nem csak metélés van.
2012. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2: igen, pontosan igy van!


köszi a választ mindkettőtöknek!

2012. jún. 18. 06:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!

_ Hány éves is vagy te, kedves Kérdező?

_ Ha nincs bajod vele, s nem zavar szex közben sem tégedet sem partneredet, akkor minek? Vagy te hogy érzed? Kevesebb vagy te attól, hogy nem átlagos a fütykösöd?


Üdv: EE

2012. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!