Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha leborotválom a pélómnál a...

Ha leborotválom a pélómnál a zsindzsát, hogy csináljam hogy ne legyen rossz?

Figyelt kérdés
Tehát leborotválom a dzsindzsát a pélóm körül, de általában nem csak a serkenő szőrzet szúróképessége jelent gondot, hanem a fájás, irritált bőr, mely gyötri lenti tájékomat... Segítsetek! mit tegyek ez ügyben?

2012. jún. 14. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magyarul lehetne?
2012. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
??
2012. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Hét kennyed be a pélódat csaftaggal, asztán húzzá rája a zsindzsádra firnefacot. Ha ezzel elkészültél, keres egy magyartanárt. Ha megtanultál alapfokon a nyelvünkön, akkor fuss neki a kérdésnek még egyszer.
2012. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát ezen jót röhögtem... köszönöm kérdező, hogy felvidítottad a napom!:-)


amúgy nem tudom, hogy mit tehetnél vele. nőknek van olyan intim lemosó ami meggátolja borotválás után a bőrirritációt, azt hiszem Niveás. lehet, hogy férfiaknak is van valami.

2012. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Hét kennyed be a pélódat csaftaggal, asztán húzzá rája a zsindzsádra firnefacot. Ha ezzel elkészültél, keres egy magyartanárt. Ha megtanultál alapfokon a nyelvünkön, akkor fuss neki a kérdésnek még egyszer."


az eleje k*rvajóvolt, hangosan felnevettem, de a végével elcseszted

2012. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te is.
2012. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én weetel szörtelenítem... nem kell borotva csak bekened aztán a kis műanyak vacakkal le lehet húzni, hülyeségből próbáltam ki egy csajom házibulián azóta csak azt használom:P
2012. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne borotváld, hanem kennd be azzal a krémmel amivel a nők a lábukat kenik és azzal próbáld meg leszedni a szőrt ugy nem szúr, de ám az kimarhatja a bőrt... Szóval nem ajánlanám...
2012. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szípen a válaszokat kedves barátaim, tanácsaitokat megfogadva fogok eljárni ezügyben, aki nem értette á kérdísemet ázt ngyon tudom sajnálni, és nincsen mit a jó napért :) hááááááááá
2012. jún. 18. 16:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg bocsi 4-es legközelebb jobban ügyelek rá! :D
2012. jún. 18. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!