Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sok maszturbálás (kiverés)...

A sok maszturbálás (kiverés) nincs rossz hatással az egészségre?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy semmi 'baja' nem lesz tőle az embernek, de én pl. sokkal ingerlékennyebb vagyok olyankor.
2012. márc. 11. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki vallási (vagy egyéb) okból ezt bűnös dolognak tartja (ld: A bibliai Onán bűnét) és bűntudata van miatta. Ez pszichésen megterhelő lehet, de egyébként konkrét orvosi "ellenjavallatról" nem tudok. :)
2012. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan tapasztalat is, ha valaki gyakran maszturbál, a közösüléskor gyakran kudarcot vall.
2012. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs

ha kiverted, utána is?

mert szerintem max csak előtte

egyébként sem tudsz túl sokat maszturbálni, mert előbb fájdul meg a farkad

2012. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egészségre nem, de a szexuális életedre igen, ha rászoksz, hogy túl gyorsan menj el.
2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy okosan vered ki :d és huzod az időtt igy javul sex :D am nem káros nyugi kamuznak sokan
2012. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mindig. Ha betartod a napi 1-et, akkor nem, de ha van ott 2,3 kielégités naponta, akkor az egészségre szintén nem, viszont a közösülésre nagy van. Egyszer ha lesz barátnőd, akkor azelötti napon jobb ha elvégzed, de csak lassan, és minél több ideig, mert akkor el tud múlni ez a nagyon gyors ráncigálás ami általában minden férfira jellemő. Igaz, hogy jobb érzés, de a szexuális kapcsolatban ez csak rossz.
2017. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!