Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől kezdhet megszűnni az...

Mitől kezdhet megszűnni az erekció szeretkezés közben? Lehet attól, hogy előtte sokáig volt merev és "elfáradt"?

Figyelt kérdés
előtte kisebb megszakításokkal kb több mint egy órát volt izgalmi állapotban

2012. jún. 15. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvosi esetnek tudomásom szerint akkor számít, ha az erekció izgatás hatására nem következik be 15 mp-n belül és 45 percig nem tart.

Lehet hogy az izgalmi állapot kezd megszűnni, ha túl monoton az egész, vagy valamit nem élvezel annyira.

2012. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

könnyen felizgulok, azzal nincs baj, de olyan 5 perc szex után úgy érzem, kezd elmúlni, de még el tudok menni

most mi van?!

amúgy 17/f (eddig ilyen gond nem volt, fél éve van szexuális életem, maszturbálni nem szoktam, ha az számít valamit, érzelmeim nem változtak azóta)

2012. jún. 15. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek mindig a testi gondokat kell kizárni, mondjuk magas vagy alacsony vérnyomás. Ha szervi gond nincs, akkor jöhetnek a lelki bajok.
2012. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az erek nem megfelelő működése miatt elfolyik a vér
2012. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ilyen velem is előfordult 2 szer is mert az óvszer extra védelmes volt és az volt rá írva hogy enyhén vastagabb... na nekem az az enyhén vastagabb elég volt arra, hogy semmit se érezzek sex közben és elmenni is nagyon nehéz volt.
2012. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!