Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem?

Rövid a fitymafékem?

Figyelt kérdés
Tegnap először voltunk együtt a barátnőmmel,de csak petting volt.Mindketten eléggé tapasztalatlanok vagyunk..Elkezdte verni,de rögtön az első mozdulatnál egy akkorát rántott hogy eléggé fájt,utána rávezettem,de ezután is egy picit kellemetlen érzés volt.Rájöttem aztán,hogy én masztizásnál nem is szoktam teljesen hátrahúzni,ő meg valószínűleg úgy csinálta.Fitymaszűkületem nem lehet,mert tudom,hogy gyerek/csecsemőkoromban volt és megműtötték.És itt jön a gyanú hogy akkor rövid lenne a fitymafékem? Nézegettem képeket is és nem bírom eldönteni..Nem húzza lefelé a makkomat mint a képen látható módon amit egy másik gyk-s kérdésben találtam( [link] ),de azért a bőrt kicsit előrébb húzza a fék mint felül,tehát nem egy síkban a van a tetejével összehasonlítva.Nem tudom,hogy a barátnőm ügyetlen és simán túlhúzta vagy ez rendellenes és csak nekem nem esett le idáig mert nem így maszturbáltam? Mert kellemetlen érzés volt amikor teljesen hátra húzta és biztos,hogy nem ért hozzá a makkomhoz.Meg hogyha fitymaszűkületet műtötték már akkor biztos a fitymaféket is megcsinálták volna ha rövid lett volna,nem? 17/F

2012. jún. 17. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyen kicsit óvatosabb, vagy szólj neki, hogyha valami nem stimmel. Majd belejön, idő kérdése. De mindenképpen beszéld meg vele, hogy neked hogy lenne jó.
2012. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha merevedéskor nem húzódik teljesen hátra a fitymád, hanem gyűrűszerűen feltorlódik a makkod alatt, AKKOR rövid a féked. Elmész dokihoz és megcsinálják:

[link]

Teljesen fájdalommentes (tapasztalat)

:)

2012. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!