Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van ez a dolog a nemisze...

Miert van ez a dolog a nemiszervemmel?

Figyelt kérdés
Hat meg ferfi nem vagyok (12 eves aug 10be toltom a 13mat) de van egy problemam szoval vettuk bional a szaporodast (Hat evtol mentem suliba es most hetedikes vagyok)erdeklodtem a dolog utan es azt mondtak az osztalytarsaim akik 14 evesek hogy nekik ha felall le jon a bor a makkukrol nekem nem jon le es ha megprobalom lehuzni akkor faj es szorit (persze ha all )most mi van?

2012. jún. 18. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Próbáld óvatosan tágítani, ha bírod és nyúllani fog a fityma bőre! Ha nagyon fájdalmas akkor sajna, csak orvos segíthet, mert neked f.szűkületed van. Mindenképp jobb előbb, mint utóbb megcsináltatni, mert kialakulhat egy kissebbségi komplexus , szégyelni fogod, hogy a tied nem olyan, mint az átlagé! Ne aggódj, nekem kinyúllott a sok gyakorlástól, régen, de a fiamét műtetni kellett. Keress fel szülőddel a házorvost, ha őszig nem javul a helyzeted.
2012. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

lehúzod fáj?

fitymaszűkület,műtét.

2012. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de csak akkor faj ha merev es lehuzom hogy nyujtsam?
2012. jún. 18. 15:38
 4/21 anonim ***** válasza:

épp az a baj,egyébként ha nem lát senki.

este fürdésnél állítsd fel,kezd el verni és tegyél rá sampont,próbáld meg úgy,húzogasd többször és sok esély van rá hogy kitágul,aztán ird meg az eredményt ide.

2012. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sampont? Irány a doktor bácsi,néni
2012. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

sajnos elég nagy baj,ezekszerint még nem is verted.

Én már 6éves korom óta verem.

2012. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ki mondott ilyesmit csak szegyelem egy picit amugy en is hat eves kor ota csak nem tunt fel mert a borom hosszu es nem jon le magatol csak ha lehuzom szoval lejon csak egy picit szorit es faj
2012. jún. 18. 17:26
 8/21 A kérdező kommentje:
elkezdtem tagitani az ujjammal maris egy picivel jobb de hal az (nem mondom a nevet mert istenkaromlas) nem a vészes fajta mert le tudom huzni csak faj
2012. jún. 18. 17:29
 9/21 A kérdező kommentje:
amugy gondolom ez a betegseg verpenisz eseten jelentkezik inkabb es nekem ilyen van mert 2-3 szorosara nol meg a pici jani ha all
2012. jún. 18. 17:31
 10/21 anonim ***** válasza:

Hali!


˙

Nah, akkor most kezdjük elölről mert minden össze-vissza van itt.

Tehát akkor... amit tudunk rólad...

> 12 és fél éves vagy.

> Vhonnan külföldről ír6sz, ahol a vallás nagyon fontos szerepet tölt be az életetekben. (Ugyanis nem használsz ékezetes betűket (klaviatúra), és a megfogalmazásod kicsit furcsa, igaz, ez engem nem zavar. :-) )


> Ha megpróbálod lehúzni a bőrt (fitymát) a makkodról, amikor a fütyid merev, akkor fáj és szorít.

> Szégyelled ezt a problémádat, mert a 14 évesek azt mondták, nekik gond nélkül lejön, neked viszont nem, ill. nem rendesen.

> "amugy en is hat eves kor ota (MI?) csak nem tunt fel"

__ Ez utóbbi szövegrészlet számomra értelmez7etlen.

> Van némi fitymatúltengésed.

> " de hal az (nem mondom a nevet mert istenkaromlas) nem a vészes fajta mert le tudom huzni csak faj"

__ Ez a szövegrész is értelmez7etlen, légyszi' fogalmazd újra, úgy, hogy meg is értsük. Rendben? :-)

> Azt hiszed, hogy ez betegség, illetve, hogy ez húspénisz esetén nem létezik, csak a vérpéniszű fiúknál jön elő, csak mert neked van, és neked meg többszörösére nő a fütyid, amikor merev lesz.


˙

Jól értettem, amit fent leírtam rólad kedves Kérdező? (Már amit érteni le7ett... a többit légyszi fogalmazd át, és ne szégyellj használni írásjeleket (, . ! ?) a mondatrészek elválasztásához, annak érdekében, hogy könnyebben megért7sük, amit mondani szeretnél. Oké, Pajtás? :-)


Üdv: EE

2012. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!