Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van ez a dolog a nemisze...

Miert van ez a dolog a nemiszervemmel?

Figyelt kérdés
Hat meg ferfi nem vagyok (12 eves aug 10be toltom a 13mat) de van egy problemam szoval vettuk bional a szaporodast (Hat evtol mentem suliba es most hetedikes vagyok)erdeklodtem a dolog utan es azt mondtak az osztalytarsaim akik 14 evesek hogy nekik ha felall le jon a bor a makkukrol nekem nem jon le es ha megprobalom lehuzni akkor faj es szorit (persze ha all )most mi van?

2012. jún. 18. 15:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szóval,az az igazság hogy megfogadtam
2012. jún. 18. 20:05
 12/21 A kérdező kommentje:
amit mondtatok elkeztem nyujtani és bevált most szinte alig éreztem fájdalmat azelőtt sem volt annyira vészes de egy kicsit fájt most már szinte nem is fáj de arra még kiváncsi vagyok hogy ha merev magától kéne lejöjjön a bőr nem kell lehuzni mert nekem ugy van ha merev nincs lejőve a bőr de ha én húyom le akkor fáj,de már mondom javult .
2012. jún. 18. 20:14
 13/21 anonim ***** válasza:

Az baj ha fáj,többször húzogasd,akár minden nap egy kicsit,és ha nem javul irány a doki !

vízben fürdésnél is próbáld,úgy fáj?

2012. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az jó jel ha már javult, akkor esélyes vagy hogy rendbe jön, sokszor kell elvégezni a "műveletet" több hónapon át 6-8 hónap is lehet hogy kell.

Az az egészséges ha hátra lehet húzni a bőrt könnyen fájdalom nélkül ha merev ha nem. Az mindegy hogy magától hátramegy vagy nem ha áll vagy nem áll.

2012. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Az mindegy hogy magától hátramegy vagy nem ha áll vagy nem áll."

Az mindegy hogy magától hátramegy e állva vagy nem állva.

2012. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagylelkű segítségeteket! Nagy örömömre javult a probléma!!!!!! Volt aki felajánlotta hogy segít és kérte hogy toljak egy skypot vagy msnt de én nem adtam mert tudom hogz a pedofilok ,a szatirok is igy csinálnak lehet a vád igazságtalan de syerintem beiygult a témán elvégre megirhatta volna válaszként is.Amúgy erdélyi(romániai)magyar vagyok attól mert romániai vagyok nem vagyok román És annak ellenére hogy egy évvel kissebb vagyok mint osztálytársim Harmadik tanuló vagyok a megye eggyik legjobb iskolájában magyar tagozaton 9,58 as öszmédiával (nálunk 10 ig megy a jegy) ezt csak azért mondom mert a boldogságtól majd kicsattanok hogy ilzen jól sikerült ez az év:D
2012. jún. 19. 15:29
 17/21 A kérdező kommentje:
bocs a z és y keveréséért
2012. jún. 19. 15:31
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem lenne: mit fogadtál meg?
2012. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A tanácsotokat a nyújtással szemben.
2012. jún. 21. 13:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem és gratulálok a suliba elért eredményedhez.
2012. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!