Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás -Akkor hogy is...

Maszturbálás -Akkor hogy is van ez, egészsége e vagy nem?

Figyelt kérdés

Több cikket is láttam illetve a kérdésekben is olvastam olyat hogy hol azt mondták egészséges, hol azt hogy nem mert hejhullást okoz vagy mert nem nő tovább a pénisz.

Akkor hogy is van ez?


2012. jún. 18. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális és nincs káros hatása.
2012. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a hejhullás, és azt sem, mi köze lenne ennek a maszturbáláshoz, de én azt hiszem, hogy valamilyen mértékben minden ember önkielégít, akár elismeri, akár nem. Nem kell túlzásba vinni. A mértékkel végzett önkielégítés hozzásegít, hogy jobben megismerd, irányítsd a tested. Ebből a szempontból hasznos.
2012. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam csak h mondták h nem nő tovább és nekem elég kicsi azért ijedtem meg
2012. jún. 18. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Más: minden szerv sorvad, ha nem használják és minden szerv fejlődik, ha okosan edzik. Mint ezt is.
2012. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Twehát jo tanács a fiatal srácoknak hogy minél töbett zsebhokiznak annál nagyobb lesz? Mint amikor bicepszre gyur vki? :D
2012. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha koszos kézzel fogdosod, na az egészségtelen :)
2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, hol olvastad? Ha ez igaz lenne, akkor már többezer éve kopasz lenne minden férfi és rövid farkú.

:-DDDDDD

2012. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, mert ha sokat csinálod málnaszagú lesz, azt meg megérzik a pedofilok!
2012. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az igazság az, hogy ha gyakran csinálod nem az lesz a legnagyobb gond, hogy nem nő vagy valami hanem már 20 éves korod előtt kialakulhat a nagyon veszélyes hímvessző daganat.Ez életveszélyes is lehet.Akik eddig elkapták örültek, hogy nem haltak meg és "megúszták" egy hímvessző amputációval! Én azt mondom inkább hanyagold mert durva lehet..Google képek között találhatsz pár példát!Inkább nyomasd púnóba öreg! béke
2012. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!