Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikortól lehet káros, vagy...

Shepard0925 kérdése:

Mikortól lehet káros, vagy eltúlzott a maszturbáció? (főként orvosi vélemény számítana)

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, hogy mikortól rossz, vagy káros a maszturbáció?

olvastam olyat hogy a eltúlzott maszturbáció káros lehet a herékre illetve a prosztatára stb.

de viszont olyat is hogy a gyakori maszturbáció csökkenti pl a prosztatarák kialakulását.

ilyenekre szeretnék választ kapni.

pl: napi 1 az soknak számít-e? vagy mik lehetnek a negatív következmények?



2012. jún. 1. 00:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

illetve még annyi, hogy volt 1-1.5 éve , hogy fájt az ágyékom jobb oldala, alhasi tájékon elég kellemetlen volt.

igazából nem nagyon tudtam behatárolni pontosan az érzés helyét. volt hogy herémnél éreztem volt hogy alhasi tájékon.

elmentem vele a kórházba és vizsgálatok halmaza ( ultrahang prosztata vizsgálat stb) után azt mondták hogy heregyulladás.

kaptam rá gyógyszert elmúlt szépen minden. (ugyan úgy végeztem utána mindent )

Pár hónap után újra megjelent ez az érzés, nem fáj de azért zavaró. mi lehet? megerőltetem a herémét vagy a prosztatát? Tulajdonkép azóta szinte minden nap érzem de simán elviselhető. de azért zavar hogy érzem)

illetve: néha amikor elmegyek WC-re vagy igénybe van véve a szerszám, akkor miután végzek, észre szoktam venni, hogy ott ahol a gerincnek vége (ahol farkunk lenne ha állatok lennénk :D ) azon a tájékon kicsit vérezni szokott. ez mért van? mért lehet?

2012. jún. 1. 00:47
 2/13 A kérdező kommentje:

az is lehet hogy csak beleképzelem ezt az érzést, fájdalmat?


(amikor a heregyulladás volt,akkor nagyon meg voltam ijedve azt hittem rák vagy valami ilyesmi.)


bár a vérzést azt nem képzelem :)

2012. jún. 1. 00:50
 3/13 A kérdező kommentje:

mindig eszembe jutnak dolgok.

csecsemőkoromban vízsérvem volt és azt műtötték.

nem tudom hogy ez számít-e valamit,de gondoltam leírom

2012. jún. 1. 00:54
 4/13 anonim ***** válasza:
hmm, érdekes jelenség. Velem előfordult olyan hogy maszturbálás után olyan vizelési ingerem volt és asszem a prosztatám mint állat úgy csípett, kellemetlen volt, de kb fél óra múlva el is múlt.
2012. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

egyébként ne maszturbálj annyit, ki lehet bírni, volt olyan hogy kb 8 hónapig nem maszturbáltam, és kibírtam! amúgy meg lehet élni maszturbálás nélkül is, mással vezeted le a feszültséget.


20/F

2012. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
ha orvosi vélemény érdekel akkor húzzál orvoshoz
2012. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nos akkor először a zöld dobozban feltett alap kérdésedre válaszolnék:


fizikailag nem nagyon tudod eltúlozni a maszturbációt, mert eléggé fog fájni a péniszed egy idő múlva, és egyáltalán nem lesz kellemes

pszichésen akkor ha minden helyzeteben elkezdesz maszturbálni hogy egy kis örömhez juss, ha valamilyen stressz ért, vagy kényszeresen csinálod úgy is, hogy már semmi álvezet nincs benne


nem káros a herékre, prosztatára az hogy hazsnálod őket

ez olyan mintha azt mondanák, ha a kezedet túl sokat mozgatod, az káros

mi a túl sok kézmozgatás?

ha meg nem mozgatod a kezed, az egész elsatnyul (lásd pl. amikor gipszben van a kezed, elvékonyodnak az izmaid)


hány éves vagy?

napi 1 nem számít soknak

de napi 5 sem

mindenki annyit maszturbál, szexel amennyit jól esik neki

és mindenki más

van akinek elég heti 1 is


de erre elég kicsi az esélyed

2012. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha heregyulladásod volt és még mindig vannak problémáid, vagy úgy érzed, akkor urológiára menj el


a hátad kezd el vérezni,a farokcsontodnál

vagy a gát?

vagy az ánuszod?

nincs aranyered?


a vérzést magyarázd el kicsit részletesebben


bárhol maszturbálsz van vérzés, vagy csak a wc-n ülve?

2012. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os, nem mindenki aszexuális


minek akkor neked nemi szerv?

vágd le, rakd vitrinbe


herék és pénisz nélkül is lehet élni

2012. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontozzátok már le a másik válaszomat is... még nincs ott a 0. I_Ilyen agyatlanok vagytok. gratulálok
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!