Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhatnak a heréim?

Mitől fájhatnak a heréim?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy hátul a mellékheréimnél szokott fájni általában a jobb oldalin.Valamikor elmúlik,valamikor előjön.Ha nyomom nem fáj, meg hátul a derekam is,a medencénél is szokott fájni. Lehet, hogy a rossz tartásom miat?Mert a pisilés nem szokott fájni,csípni csak ha keveset iszok.Légyszi segítsetek, h*lye kommenteket nem kérek, előre is köszi. :D
2012. jún. 18. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A vesefájdalom kisugározhat a herékbe.
2012. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vesekő az a herékbe sugárzik.

Ultrahang nem ártana, az megmutatja egyből.

Herekő is lehet, illetve herevisszér-tágulat, de az nem sugárzik a hátadba, a combod belsejébe inkább.

2012. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem szóval mennyek el a háziorvoshoz és mutassam meg neki?
2012. jún. 18. 15:58
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem fáj a pisilés meg nicns görcs a gyomromba szóval sztem vesekő nem hiszem hogy lehet.
2012. jún. 18. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Urológussal jobban jársz, a legtöbb magánrendelésen van ultrahang, egyből meg tudja mondani.
2012. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az majd csak akkor fog fájni, ha elindul a kő, de azt megérzed. Egyesek komolyabb fájdalomnak tartják, mint a szülés.
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát haveromnak is volt már veseköve,de ő megúszta.Köszönöm a válaszokat. :D
2012. jún. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!