Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj, hogyha naponta többáször...

Baj, hogyha naponta többáször maszturbálok? 14/F

Figyelt kérdés
nem rendszeresen, de van hogy tiszta kanos vagyok, és többször is kedvem támad hozzá...
2012. jún. 19. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd túlzásba, de bárki bármit is mond, egyáltalán nem baj. Élj a saját kedved szerint.
2012. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz tőle ;)
2012. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tombolnak a hormonok:)

Semmi bajod nem lesz tőle, csak arra figyelj, hogy ne akarj 5 perc alatt végezni. Később nem teszel majd fel ide olyan kérdést, hogy mit csináljak a korai magömléssel:)

2012. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz maximum kisebesedik, vagy véraláfutásos lesz... nekem pl a hüvelykujjam helyén még bőrkeményedésem is volt abban az időben XD

amúgy túlzásba nem szabad vinni, tavaly volt a hírekben egy azt hiszem brazil kiskamasz aki halálra maszatúrbálta magát, de ő tényleg nagyon durván túlzásba vitte, ha érdekel a cikk googli...

2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 19. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
az a brazil csávó (vagy feka volt, nem tudom) 42x verte ki egy nap alatt és abba halt bele :D
2012. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi bajod lesz, hogy hozzászoksz a kezed által okozott érzéshez, és amikor csajjal leszel, nem tudsz majd elélvezni.
2012. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!