Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha naponta maszturbálok akkor...

Ha naponta maszturbálok akkor elöbb vagy késöbb jön meg a menzeszem? Vagy ez a két dolog nem függ össze?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 10:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Hamarabb, mert mikor engem megujjazz a barátom vagy épp lefekszek vele és már abban az időben vagyok h hamarosan meg kell h jöjjön akkor 1 vagy akár 2 héttel hamarabb is megszokott jönni.
2012. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak mert 2 hónap múlva kirándulás ès már 3 napja meg jött.
2012. ápr. 9. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

1. jó nagy h*lyeséget írtál, ha ennyire változó a menszid, akkor menj orvoshoz.


Nincs összefüggés a kettő között.

2012. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

"A kérdező kommentje:


Csak mert 2 hónap múlva kirándulás ès már 3 napja meg jött."


WTF?!

Ez most mit számít?!

2012. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Egyik bnőmnél is előfordult hogy hamarabb jött meg neki mikor lefeküdt a barátjával... szval ne oktass h ez hülyeség.
2012. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van akinél hamarabb jön meg tőle, de ez mindenkinél változó. Van olyan is, hogy semmin nem változtat, és utóbbi a valószínűbb.
2012. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem kérdés h miét nem akarom kiránduláson . És nem változó mostanság 8. án jön meg . :(
2012. ápr. 9. 11:38
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodtan maszturbálj, amikor akarsz, és amennyit akarsz, mert ennek semmi köze a menstruációhoz.
2012. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"bébii. válasza:


Egyik bnőmnél is előfordult hogy hamarabb jött meg neki mikor lefeküdt a barátjával... szval ne oktass h ez hülyeség."


Kettőnél több barátnőm volt, hidd el el tapasztaltabb vagyok, mint egy bébi. A nagy számok alapján: nem függ össze!

2012. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akk mitöl függ ?
2012. ápr. 9. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!