Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb. mmmien magas leszek?

Kb. mmmien magas leszek?

Figyelt kérdés
Másfél hete letttem 12 és kb. olyan 160 centi vagyok amikor megszülettem 54 centi voltam a hajam barna szőrösödni kezdek lábon a kezemen lábamon. Ezekez az infokat hogy hajszin ilyesmik azért irom mert amikor 1.-ször kiírtam akkor kérdezték ja és parkourozok a válam széles elég izmos vagyok de nem egy szteroidos álat. Ebből következtetve mien magas leszek?

2012. jún. 20. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A születéskori hossz (és súly) nem befolyásolja a felnőttkorit. Ezt a gének és a táplálkozás dönti el leginkább, és az, hogy mennyit nyújtózkodsz (javaslatom: ameddig a takaród ér!)
2012. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan magas leszel, mint amilyen jó a helyesírásod, akkor törpe maradsz...
2012. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
5-10 év múlva megmondom.
2012. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Add össz apukád és anyukád testmagasságát, oszd el 2-vel, és ha lány vagy, akkor még vonj le belőle 2 cm-t!

(ez kb-re megmondja.)

2012. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyám 168, apám 172, én 182, most akkor hogy is van ez?
2012. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kivétel megerősíti a szabályt!! ;) :P
2012. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!